Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megvennétek álmaitok családi...

Megvennétek álmaitok családi házát ezzel a két hibával?

Figyelt kérdés

1. anyós csak 1 km-re van

2. nincs előkert. az utcán van a ház

Nem sietünk, van hol laknunk, csak nem a legjobb hely.


2011. márc. 31. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok háznál nincs előkert, nekünk sincs, nem zavaró, ettől még megvenném.


De hogy anyósom 1km-re lakjon??? ÁÁÁÁ, meggondolandó, nagyon meggondolandó.

Mondjuk attól függ, nektek milyen a viszonyotok vele, mert mi pont jól érezzük magunk 15 km-re egymástól. :)

2011. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is jobban érezném magam 15 km-re.. Tőle menekülnénk el onnan, ahol most vagyunk..
2011. márc. 31. 17:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utcafronton van a házatok gondolom van forgalom is az utcán. Nem zavar, nem rázkódnak a poharak és a bútorok ?Gyerek van és neki lesz hol játszani, kerékpározni? Ablakot ki tudsz nyitni szellőztetéskor vagy bemegy a szmog és sok minden .Nyáron este nyitott ablaknál akár be is mászhatnak nem ? Egyenlőre csak ennyi jutott eszembe az anyós elhanyagolható, ha porhanyós!
2011. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem forgalmas utca, kicsi, csendes mellékutca. Van kert a ház mögött.
2011. márc. 31. 18:13
 5/18 A kérdező kommentje:

Rács lenne az első ablakokon, nem hiányzik, h bepattanjon rajta valaki..

Köszi!

2011. márc. 31. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg álmaitok családi háza, akkor megvenném. Nálunk is utcára nyílik a ház, semmi goind, nem fő utca, elviselhető a forgalom.

Ha pedig papucsban nem tud átmenni az anyós, :) Akkor már egész jó :)

2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak nem slattyog le papucsban 1 km-t :-S Bár nem bánnám, ha messzebb lenne.
2011. márc. 31. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előkert nem szükséges, az anyós kérdés meg csak attól függ, h milyen a viszonyotok. Bár a válaszaidból ítélve nem túl rózsás :)
2011. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem venném meg.

Nem lenne jó ha a házam fala lenne egyben a kerítés is. Télen rámehet simán a havas latyak meg bármikor bedobhatnák az ablakot is meg hát túl közel van az úthoz.

Az meg hogy anyós olyan közel lakjon... mikor tőle menekültök.

Mindenesetre ne kapkodjátok el.

2011. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én akár a szomszéd házat is megvenném, mi kapcsoltunk jó,közel van most is,mégsem jön naponta,van jobb dolga,éli végre világát mióta elköltözött a kisfia:)


De nekem az előkert kellene...kivéve ha van tágas udvar,és van udvarra néző ablak,vagy lehet csinálni,mert akkor ugy is jó


De igy hogy anyós miatt menekülsz...én álmaim házát min az ország másik végében keresném...

2011. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!