Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért van ilyen sok eladó ház...

Katalin_borsod kérdése:

Miért van ilyen sok eladó ház Cegléden relatíve olcsó áron?

Figyelt kérdés
Borsod megyéből szeretnénk a családommal elköltözni kicsit közelebb a civilizációhoz ezért hónapok óta böngészem az ingatlan hirdetéseket. Sajnos az anyagiak eléggé korlátozottak, de Cegléden találtam jó pár eladó sorházat 7 millió ft környékén, csak nem tudom Cegléd milyen hely. Nem szeretnék csöbörből vödörbe kerülni.

2016. dec. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Cegléd még igen messze van a várostól,a bejárás Pestre még mindig igen költséges egy családnak akár autós akár tömegközlekedésre gondolunk.

Ha az átlag körül van a kereseted,akkor az itt élés,és a bejárás a melóhelyre1 jelentős anyagi terhet jelent, ez tükröződik ki,és kevésbé eladhatóak az ingatlanok.


Szóval a bejárás,és annak költége egy nagyon fontos tényező.

2016. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már Komlóról, kérdező? Komló szépen fejlődő bányászváros volt, és sokak álmában szerepelt oda költözni. Aztán bezárták a bányát, és a komlói lakások tulajdonlása a rémálmok kategóriájába került, értékük pedig a bányászbéka ülepe alá esett.

Vagy ott van Ózd példája. Esetleg Csepelé. És sorolhatnám napestig.

Az ingatlanok értékét tehát mindig az határozza meg, hogy milyen közel van munkalehetőséged.

2016. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huuu, kérdező! Cegléd egy tanyaközpont.Oda ne menj! 7 millió Ft-ért olyan kétszobás lakást tudnék venni a Blaha Lujza Tér mellett, hogy ihaj!!!
2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
7 millióért kétszobás lakás a Blahánál? :D :D
2017. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!