Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XV. , XVI. , XVII. , XVIII. ,...

XV. , XVI. , XVII. , XVIII. , XIX. , XX. , XXII. , XXIII. kerületeke sorba raknátok nekem?

Figyelt kérdés

vidékről költözök fel pestre és érdekelne, hogy ezek közül a kerületek közül melyik a legjobb...

szempontok: közlekedés, parkok, ott lakók

legjobban egy sorrendnek vagy pontszámoknak örülnék, de minden választ szívesen várok:)

köszönöm:)



2016. dec. 30. 20:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%

Az XVIII.KERÜLET a legjobb az alábbiak közül én itt élek kis kertvárosias környék egy kis lakótelepekkel megfűszerezve

a közlekedés az jó kőbánya kispestig szinte bármivel elmehetsz

az 50 es villamossal a határ útig, az emberek viszont banyák

A XIX.kerület kispest is tök jó sok lakóteleppel kertvárosisas rész is van, minden sarkon van egy bolt piac

A közlekedés jó de ezek a kerületek közül nem tudsz gyorsan a belvárosba érni

A XXI.Kerületbe laktam itt születtem itt nőttem fel ez is ilyen vegyes környék hév is jár arra a dunapart közel van tudsz horgászni

a közlekedés az is marha jó a csepeli belvárosban a szent imre téren még szigetszentmiklósra is mehetsz busszal

Az XXII ről nem tudok szinte semmit

A XX meg A XXIII.kerületek a leglepukkantabbak ezek közül ezekbe csak hemzsegnek a c betűsök és bűnöznek maŕmint a rosszabbik fajtájuk vannak rendesekis

A többiről semmit se tudok

2017. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
"22 mégiscsak Buda" Atyaúristen, és akkor mi van? Az garancia arra, hogy jó is?
2019. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
végül melyik lett és hogy vált be?
2021. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nemtom sorrendbe rakni de 22,17 szolidak. 23 mordor.
jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17 nagyon nagy, közlekedésileg nem mind1 hol laksz, bár nagy arányú HO estén kevésbé lényeges
ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!