Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes költözni 7,5 millióból?

Figyelt kérdés
Egy erősen gettós helyen lakom,sajnos itt már elfogadhatatlan a helyzet, minden nap rendőrségi ügyek,támadások,rablások,betörések, életveszély.Amikor születtem egy szép kis város volt,még vagy öt éve is amikor felújítottuk a házat.De sajnos egy öt éve a régi düledező házakat el kezdték venni a rézbőrűek. Rosszab,mint Pesten a nyolcker vagy a hős utca, csak ez sokkal nagyobb hely.Hova érdemes költözni?Minél előbb jó lenne tudni.A válaszokat köszönöm.

2017. jan. 4. 02:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Most hol laksz?

És merrefelé milyen megyében, helyen szándékozol lakni?

2017. jan. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Javaslok egy országon belüli körutat kisebb nagyobb településeken hogy felmérhesd hogy az adott helyen milyenek az emberek. Vagy esetleg kérdezősködj ahogy most teszed ezen az oldalon.


Mindenütt vannak állatok, nehéz kiszeparálni őket. Én Jászságban lakom, Jászberény mellett. Itt nem olyan durva a helyzet, mondjuk az még szépíti a dolgot hogy tanyán lakom, de sokkal nyugisabb!


Nem tudom mik a kritériumaid, a mostani lakhelyedhez közel keresel, vagy országosan szeretnél új lakhelyet találni?


Szegedet tudom még ajánlani ha komolyabbat szeretnél. Élhető város, laktam ott 2 évet és azóta is visszasírom.

2017. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Tudnám javasolni a Rózsa dombot , mert oda nem engedik be a rézbőrűeket. Csak hát annak ára van.
2017. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Mi az, hogy nem engedik be? Mindenki ott lakik ahol akar! Ezt a hülyeséget! Ha van pénze, nincs semmi akadálya!
2017. jan. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó. Ha tudnád nem azokkal van baj akik esetleg azt meg tudják tenni, akinek van pénze. Azokkal van baj akik nem is akarnak dolgozni, mert az PARASZT szerintük.
2017. jan. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Borsodban lakom, Miskolcra mennék, de lehet csederből vederbe
2017. jan. 4. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy mondod kérdező: cseberből vederbe. Ennél jobb hely nem merült fel benned?

A te előtted szólónak pedig üzenem, hogy értelmetlen a hsz-e, és nem tudom miért, és mire fel címezte? Mert, hogy nekem nem, az tuti :D

Teljesen mást írtam, nem is volt mire ezt írnia.

2017. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként 7,5 millióért bizonyos helyeken már egész palotát is kaphatsz komolyan, csak körül kell nézni. Persze ezt most olyan vidéki viszonylatban mondom, ami nem Borsod és nem is Miskolcon van. Én nézegettem a neten és aki keres az ugye talál, és rettentő sok ház van már olyan lakható és jó minőségű is, ami 4 M, vagy az alatti. Tehát a 7,5-ös az "palota", vagy nagyobb ház, vagy nagyon-nagyon jó állapotú valami. Nem kéne ennyit rá költened, az tuti. Ennél jóval kevesebből is megoldható a lakhatás, egy 30 nm-es ami neked kell jócskán ez alatti vidéken a ház.
2017. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Normálisabb helyen pl. megyeszékhely vagy más nagyváros egy kisebb, felújított panel kijön ennyiből,jó környéken.
2017. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Dunakanyarban téglából épült, fűthető kisebb nyaralóházak, pl. a Szendtendrei-szigeten (Horány, Surány), jó kis telekkel, de sajnos gyér közlekedéssel. Ha van kocsi, vagy legalább bringa, minden elérhető. Közműves telkek ezek, van víz, villany, csatorna, telefon+internet, csak gáz nincsen, de fával vagy árammal is lehet fűteni. Mivel homokdombokra épültek, a szigeten körben erős gátak van, árvíz nem éri el.
2017. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!