Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén 10 millió...

Budapest környékén 10 millió Ft-ért, lehet-e egy 2 szobás házat vásárolni, amely lakható is?

Figyelt kérdés
Budapesthez közel szeretnénk egy kis házat vásárolni, a várostól olyan fél-, max háromnegyed órára, nem kell semmi luxus, csak azért legyen költözhető és jó állapotban. Ennyi pénzért lehet már találni, illetve hol érdemesebb inkább nézelődni ?

2017. jan. 5. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kocsival vagy tömegközlekedve 30-45 perc? És Bp-n belül hol értendő az érkezés? Közvágóhíd? Népliget? Stadionok? Újpest? Széna? Örs? Batyi?
2017. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dunakanyar, pl. busszal 40 perc Budapest. Szentendre, Leányfalu, Szentendrei-sziget.

[link]

[link]

2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pócsmegyertől keletre vannak a surányi homokdombok, nincs semmilyen árvízveszély, magas gátak vannak. Ugyanez a Szigetmonostortól keletre Horány is. Mindkettő üdülőterületnek számít, de egyre többen laknak ott. Szép kis házak, homokos talaj, dombok, erdő mellett, 500-700 m2-es telkek. Víz, villany, gáz, tavaly óta csatorna is van. Csak nehézkes a közlekedés. Kirándulni lehet, de a vízmű területekre tilos bemenni. Panoráma pazar a Visegrádi-hegységre és a Naszályra. Nyugodt, csendes vidék.
2017. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Horány és Dunakeszi között folyamatosan jár a komp, a dunakeszi parton van buszforduló, de ki lehet menni a 2-es útra is, nincs messze.
2017. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó közlekedés mellett biztos hogy nem. Max nehezebben megközelíthető helyen és felújítandót, esetleg nem lakóövezetben, hanem üdülőövezetben, messzebb Budapesttől.

Én Szigetszentmiklóson lakást terveztem venni, és 10 millióért nem nagyon találok garzont se, nemhogy házat! Illetve 1 volt, de az teljesen felújítandó. És akkor még vannak ennél jobban megközelíthető települések is Pest megyében.

Mi Tökölöm lakunk, itt nem kapsz 10 millióért házat, max telket.

Tökölnél kijjebb, Szigetcsép, RÁckevén már lehet, de az meg már elég messze van Budapesttől.

2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ráckevén is csak felújítandó kádárkockát fogsz ennyiért találni, azt is pokolhegyen, vagy valami tömegközlekedéstől távoli részen.


Egyébként nincs ez olyan messze Budapesttől. A hév tűrhető sűrűséggel jár. Mi itt vettünk telket és építkeztünk. Csak a telken spóroltunk 10 misit Szigetszentmiklóshoz képest. 20M alatt lesz bútorozva, gépesítve a br. 110+22 nm teraszos házunk, hévtől 7 perc sétára, aszfaltozott utcában. Ennyiért Miklóson csak egy felújítandó, üres sorházi lakást kapni a zsúfolt Buckában, mindentől távol. És az 51esen ugyanannyi idő alatt érek haza, mint a miklósi kollégám, aki 20 perceket áll a dugóban a tököli reptérnél.

2017. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel azért vitatkoznék utolsó. A hév tökölig munkanapokon 15 percenkén jön, Ráckevére meg fél óránként, bár a hév sztem nem való napi munkába járásra Bp-re, mert túl lassú.

Aki Szigetszentmiklóson lakik nem kell a tököli reptér felé jönnie és ott állni a dugóban, , hanem ha a 6-os út felől jön egyszerűn továbbmegy az m0-n a miklósi lehajtóig. Vagy ha a buckában lakik mehet szintén az 51-esen. Persze a bucka elég rossz, nem költöznék oda.

2017. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is vitatkoznék veled, utolsó! :) Ha megengeded... A kevei 30 perces járatsűrűség tökéletesen elfogadható. Pontosan indul, így nagyon jól lehet hozzá szervezni. A menetidő sem vészes, a reggeli csúcsban nem lassabb, mint az autó. Bár én autóval járok a munkám miatt (meg mert fizetik), sokat héveztem amíg udvaroltam. Az utazási időt hasznosan is fel lehet használni. Vezetés közben ez nehezebb. :)


Miklósra visszatérve: sokáig ott keresgéltünk kecót. Hétköznap mindig majdnem olyan forgalom volt, mintha Budapesten lennénk. Nagyon felkapott lett, irreális árakkal, de egyáltalán nem ér annyit. A kollégám meg azért jár a reptér felé, mert a többi irányból sem gyorsabb. Hidd el, nem szívatná magát feleslegesen ;) Azt a hév átjárót kellene külön szintben átalakítani, akkor rengeteget változna a környék forgalma. Csak ez nem kevés pénz.

2017. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!