Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fundamentánál visszakapom a...

Fundamentánál visszakapom a számlanyitáskor befizetett összeget vagy annak valahányadát?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem kaptam vissza.
2017. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A számlanyitási díj egy költség, az sosem jár vissza, csak az azon felül befizetett havidíjak kamatostól, illetve jár rá a 30% állami támogatás is, ha teljesülnek a feltételek.
2017. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Reménykedtem, h kapok belőle vlmit, mert azért elég sok, de ha ez van, hát ez van.
2017. jan. 15. 21:29
 4/6 xswerdy ***** válasza:
100%
Az LTP-k kezdetekor voltak olyan akciók, hogy aki nem kérte a hitelt, az visszakapja. De mostanában nem hallottam ilyet. Olyan akciók szoktak lenni, hogy eleve elengedik, de ennek is vannak feltételei.
2017. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget már leírták: Nem, nem jár vissza! A számlanyitási díjról az ltp törvény rendelkezik.

Egy esetben kaphatod vissza; ha pl bizonyítani tudod, hogy félrevezettek, nem valós információkat kaptál a számlanyitáskor és emiatt felmondod.

2017. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xswerdy ***** válasza:
100%

A törvény a számlanyitási díj maximumáról rendelkezik. De az összas szolgáltató listaáron a törvényi maximumot kéri, legfeljebb akcióban engednek el belőle.


Amúgy miért gondoltad, hogy visszakapod? Az azért hívják számlanyitási díjnak (és nem egy emelt összegű első havi betétnek), mert a számlanyitással kapcsolatos adminisztrációt fizeted ki vele.

2017. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!