Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha van egy személyi kölcsönünk...

Ha van egy személyi kölcsönünk és Fundamenta áthidaló kölcsönt szeretnénk felvenni hamarosan, megadják az áthidaló kölcsönt? ( férjem és én is dolgozunk) fogunk menni érdeklődni csak gondoltam először itt kérdezem meg.

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha most elindulok akkor időbe odaérek a buszhoz vagy várnom kell rá?

Nah azokból amiket írtál pont olyan választ lehet adni mint az én kérdésemre.

2017. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeptemberben jár le a személyi kölcsön viszont albérletben vagyunk ha lehet hamarabb szeretnénk innen menni saját házba .
2017. jan. 16. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A JTM alkalmazásával a jövedelemvizsgálat a következőképpen történik: amennyiben a hitelfelvevők igazolt nettó jövedelme 400.000 Ft alatt van, akkor az esetlegesen már meglévő és az új hitel együttes törlesztőrészlete nem lehet több az igazolt jövedelem 50%-ánál, 400.000 Ft-ot meghaladó jövedelem esetén pedig a 60%-ánál.

Hogyan veszik figyelembe a meglévő törlesztést, ha adóstársak vagyunk már egy másik hitelben?

Jogosan merül fel a kérdés, hogy mire számíthatunk, ha adóstársként szerepelünk már egy másik hitelben. A jövedelemvizsgálat során az adós és adóstársak igazolt nettó jövedelmét és meglévő törlesztési kötelezettségét összesítve kell figyelembe venni. Ha azonban az ügyfelek egyike más kölcsönügyletben adóstársként vesz részt, akkor a hitelnyújtó bank e másik hitel havi törlesztőrészletét az egyes adóstársak között egyenlő arányban megosztja és az ügyfélre így eső havi törlesztőrészlet-hányadot tekinti az ügyfél másik hitelből származó havi törlesztési kötelezettségének.

2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!