Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 8. kerület jobb részein...

8. kerület jobb részein lakást venni?

Figyelt kérdés

8. kerületben melyek azok a negyedek, amelyek jónak számítanak? Garzont szeretnénk vásárolni jó áron.


Hol nem és hol érdemes nézelődni?



2017. jan. 29. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Jó áron? :) Felejtős.

Palotanegyed még elmegy.

De a többi részen lakást venni olyan, mintha azt mondanád a pöcegödör kevésbé szaros oldalában fürdesz.

2017. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az egész kerület, nyilván minél közelebb vagy a Dunához, annál drágább, ahogy minden kerületben is. A Palotanegyed a város legszebb része.

Nekünk minden lakásunk ott van, idén is 2-t vettünk ott, és az árak folyamatosan emelkednek.

Adtunk is el ott, csupa külföldi befektető érdeklődött (belga, francia, olasz, norvég, holland, angol, németországi magyar), és a vevőnk is végül ausztrál lett.

2017. jan. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Nagyon ügyes vagy...

Lényeg a lehető legtöbb pénz.

2017. jan. 30. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
És mennyiért akarnál venni?
2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az ingatlan.com-on érdemes nézelődni magánszemélyeknél.
2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én olcsón szeretnék 10M-ig. Kálvária tér környéke milyen? Van sok indián? 8-ba hol várható olyan nagy mértékű rekonstrukció, mint Corvin negyed felé is zajlott?
2017. jan. 31. 10:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

10 M alatt a Tisztviselőtelepet tudom ajánlani akkor, ha nem a legminyurkább lakást szeretnéd.

ingatlan.com-on keress.

A Kálvária téren nem optimális. De ha nagyon megnézed tüzetesen a házat, ami rendes, akkor lehet jó.

De a lakóanyag miatt sok zavaró tényező lehet, megcsinálnak nem kulturált dolgokat is az utcán, és gát az behallatszik, illetve el kell menni ott.

Ezért ajánlottam a másik környéket.

A körúton belül csak 20 nm-ig kapsz bármit 10 M alatt, ami lakás besorolású ingatlan.

2017. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meg még a lakótelepen tudnál 30-35 nm-es garzont venni panel vagy csúsztatott zsalus házban. Többért kínálják, de nem érnek annyit! És nincs is rájuk nagy kereslet. Nyugodtan nézegesd és ajánljál, amennyit csak gondolsz. (Jellemzően túlárazás van 2016 óta a kínálatban.)

A Baross u-hoz közeli rész meg a Leonardo utca / Nap utca felőli része van jobb közlekedésnél.

A Baross utcában a Koszorú utcától a körút felé is vannak földszinti lakások 10 M-ig néha. Az is elég jó. Én is néztem egyet, de vizes volt a lakás, sőt az egész ház is, úgyhogy nem vettük meg azt (a Baross u. 92-ben árulják).

2017. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És egy visszakérdezés: Mért fontos, hogy ne legyen cigány? Az arab, török, balkáni és a kínai az jó?

Azokból több van.

Meg sok a hostel a társasházakban, tehát a mindenféle náció az nagyon gyakori itt. Minél beljebb mész a belvárosba, annál kevésbé hallasz magyar szót.

Én volt, hogy csak az Astoria környékére jártam éjjel vásárolni, és csak olasz, francia, angol, német, kínai, japán, arab beszédet hallottam 5 héten át, magyarral nem is találkoztam az utcán és a boltokban.

2017. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes segítséget. Tulajdonképpen nem ragaszkodom mindenáron a 8. kerületi ingatlanokhoz. Annyi, hogy ebben a kerületben találtam jelenleg a legolcsóbbakat.

Túlárazás van valóban. Az "ajánlj, amennyit jónak látsz" alatt azt érted, hogy kinézek egy pl. 15 milliós lakást és ajánlok érte 10-et? Mert amúgy nem ér annál többet, de drágábban hirdetik meg? Egyébként ezt ingatlanközvetítővel is el lehet játszani vagy csak magán személy esetében?

2017. jan. 31. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!