Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A párommal kaphatunk e valamil...

A párommal kaphatunk e valamilyen támogatást tanya vásárlásra,  van e valamilyen pályázat, vissza nem téritendő támogatás amire esélyesek lehetnénk?

Figyelt kérdés
Vajdaságból költöznènk Magyarországra, itt áruljuk a házunkat ès esetleg mèg az is szóba jöhet, ha van valaki aki cserèlne házat, vagy tudna várni míg elkel a házunk, majd kifizetnènk a tanyát. Minden pènzünk ebben a házban van, de mindenkèpp Magyarországra szerertnènk költözni. Leginkább Àsotthalom ès ez a határ szakasz terület, de mindent meghallgatok. És támogatásukat kèrnèm. Köszönöm mindenkinek előre.

2017. jan. 30. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Tamogatast kulfoldi allampolgarkent nemigen fogsz kapni. Maganszemelytol... haaat, gondolj bele, te belemennel egy ennyire bizonytalan helyzetbe? Amikor meg te sem tudod mikorra kel el a hazatok, hogyan bizhatna benne valaki, aki meg csak nem is abban az orszagban el?


Adjatok el a hazat, es az arabol vegyetek tanyat, ha ennyire tanyan akartok elni. Oszinten szolva nem tudom mennyivel lenne jobb Magyarorszagon tanyan elni, mint a vajdasagban egy normalis hazban...

2017. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettős állampolgárok vagyunk, a párom gyerekei Magyarországon járnak suliba ez az egyik főbb ok amièrt át szeretnènk költözni, de van több oka is. Mivel nem tudom mikor kel el a ház addig is szeretnèk valamit lèpni, ezèrt irtam ki a cserèt is. Nem a vèlemènyedre voltam kiváncsi hanem a segítsègedre. Ha azt nem tudsz nyújtani, hagyd figyelmen kívül a kèrèsem. Köszönöm.
2017. jan. 30. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

1-esnek abban igaza van, hogy ilyenbe nem fog belemenni senki. Max azt tudom elképzelni, hogy béreltek egy ingatlant arra az időre, amíg nincs vevő a házatokra. Ha kinéztek egy eladó tanyát, lehet, hogy abba belemegy a tulaj, hogy bérelhetitek, ameddig nincs meg a pénzetek (de ez elég bizonytalan).


Esetleg szocpol-ra nem vagytok jogosultak a gyerekek után? Ha jól tudom, lehet használt ingatlanra is, csak az ingatlannal kapcsolatban is mindenféle feltételek vannak.

2017. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen.

Valószínűleg várnotok kell mindenképpen addig, amíg el tudjátok adni a házatokat. De jobb lenne, ha felkeresnétek ezzel egy ügyvédet, vagy legalább egy ingatlanost, vagy akár egy ismerőst, aki vásárolt már Magyarországon ingatlant.

A cserébe, illetve a várakozásba viszont biztos, hogy nem fog senki sem belemenni, mint ahogy már írták, hiszen ez nagyon bizonytalan tényleg. Gondolj bele, te belemennél? Nem tudom, Vajdaságban helyileg hol van a házatok, és azon belül is jó vagy rossz környéken, de gondolom te is tudod, hogy van, hogy éveket kell várni arra, hogy valakinek mélyen áron alul el tudd adni a házadat.

2017. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!