Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Téglaépitésű vagy Panelépitésű...

Téglaépitésű vagy Panelépitésű lakást érdemes venni hosszú távra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy ingatlan legfontosabb jellemzője a lokáció, nem az építőanyag. Ami szintén fontos. panelt soha nem vennék.
2017. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

A baneleket annak idején 40-60éves időtartamra építettük... 30-40évvel ezelőtt...

innen nem nagy matek :)

2017. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
""paneleket... bocsi, diszlexia
2017. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom az előző válaszok nem sokat segíthettek! :D

Érvek nélkül könnyű dobálózni hogy ez szar az meg nem szar, mert ezt hallottam 15 éve anyutól....


Ha panelprogramos panel és 1-2 éve csinálták, vagy 1 éven belül fogják, akkor sokkal gazdaságosabb a fenntartása, mint egy téglaépítésűnek. Kicsit segítesz, hogy merre felé is nézelődsz, akkor pontosabb választ is tudok adni

2017. febr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kazincbarcika

Es a csusztatott zsalusrol vélemény ?

2017. febr. 14. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 nem anyutól hallottam, hanem panel gyárban dolgoztam gépész mérnökként a 80as években. Panelprogram ide vagy oda 20-25 éven bellül el fognak kezdeni a panelek rohamosan tönkremenni szerkezetileg, házat meg gondolom senki nem ennyi időre akar venni Át folyik rajtuk a víz a vasbeton meg ezt nem szereti ám hosszútávon... a ma "leszigetelt" korszerűsített panelek szigetelése alá is befolyik a víz... tudom mert jelenleg ilyenben lakom... esőben élvezet hallgatni ahogy csorog a víz a fal és szigetelés közt...

Ráadásul így már semmi rálátás nincs az illesztésekre

2017. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és a csúsztatott zsalu ?
2017. febr. 14. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
A csúsztatott zsalu ugyanaz mint a panel, csak nem előre legyártott beton, hanem helyben készül, vagyis az építéskor zsaluztak és kiöntötték betonnal a falakat, tehát vasbeton = vasbeton. :)
2017. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom

Akkor ha nincs penzem kerteshazra es jo kornyeken nem talalok teglaepitesu hazat akkor mi a megoldas ?

2017. febr. 27. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy még gyűjtesz, lakáskasszát nyitsz, stb. És akkor veszel, amikor lesz rá pénzed.
2017. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!