Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi a négyzetméterára egy...

Mennyi a négyzetméterára egy Cordia lakásnak?

Figyelt kérdés
Elsősorban az új projektjeik érdekelnek: Kapás21, Sasad Resort, Terrace Residence, Rózsa55. Az is érdekelne, hogy a lakásaikat bútorozva értékesítik-e. További véleményeket is szívesen fogadok a Cordiaval kapsolatban. Köszönettel.

2017. febr. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha el akarják adni, akkor nem titkolják szerintem az árakat.

Írj nekik egy e-mailt, vagy hívd fel őket, és mindent pontosan meg fogsz tudni.

2017. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, hogy hátha tudja valaki.
2017. febr. 10. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én meg azért írtam, mert az ilyen speciális kérdésekre nagyon ritkán érkezik válasz. :)

És akkor se biztos, hogy reális lett volna. Viszont ha felhívod őket, akkor egészen biztosan pontos választ kapsz.


Ha csak a véleménykérés lett volna a Cordiával kapcsolatban, arra még talán érkezett volna érdemi válasz, de az se biztos.

2017. febr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egységes négyzetméter áruk, maximum tól-ig.

Kisebb lakásoknál magasabb a nm ár. Felsőbb szinten lévő lakásoknál magasabb a nm ár. Belső udvarra néző lakásoknál magasabb a nm ár. Plusz ezek kombinációja illetve inverze.

Jellemzően most már szinte lakásonként vannak beárazva.

Pl. egy 3. emeleti ugyanakkora, ugyanolyan elrendezésű lakás drágább, mint az ikertesója a 2. emeleten (pont alatta).

Szerintem bútorozva elvétve sem árulnak újépítésűeket, arra külön a belső-építészükkel, designerükkel lehet leülni és átbeszélni az igényeket, költségeket, határ a csillagos ég. De ez is ritka opció, Cordiánál talán van.

2017. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy nagyon körülbelül árat sem tudsz írni? Köszönettel!
2017. márc. 8. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon körülbelül: 380.000,-Ft/m2+Áfa
2017. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. márc. 11. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!