Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megernee rossz állapotú...

Megernee rossz állapotú lakást venni felujitani és eladni/kiadni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem megernee rossz állapotú lakást venni amit felujitanek és utána eladnam/kiadnam? Eladni eltudnam korrekt áron? Lenne rá kereslet?
2017. febr. 18. 13:31
 1/10 anonim válasza:
0%
ha kiadod nem térül meg, ha meg eladod akkor minek vetted? Hagyd a profikra.
2017. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 llorTllorT válasza:
a tolvajhivatal megvámol. 5 éven belül adod el fizetsz jó nagy illetéket. nagyon jó árban és te kell csináld a felújítást ,hogy megérje.
2017. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ki akarod adni, ne újítsd fel, mert úgy is csak lelakják, te meg sajnálnád.
2017. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Erre a kérdésedre csak akkor lehet válaszolni, ha leírod, hogy

- HOL akarsz venni,

- MEKKORÁT

- és MENNYIÉRT?

- Több szakember által elkészítette költségvetés szerint MENNYIBE lenne a felújítás?

- MENNYIÉRT lehet azon a tájon kiadni lakást?

- Felújítás után, MENNYIÉRT mennek el azon a tájon a felújított ingatlanok?

Hogy értsd is mi a probléma, nem mindegy, hogy Budapesten, vagy Szabolcsban és stb, ... stb.

Ameddig ilyen amatőr kérdést teszel fel, addig amatőr válaszokat fogsz kapni.

2017. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki ebből él, de ehhez neked kell tudnod megcsinálni mindent... pont itt egy másik kérdésnél soroltak fel egy pár dolgot és vagy 10en megmondták a kérdezőnek, hogy anyagár + munkadíj 8-10millió... engem meg lepontoztak 0ra... mert 2.5ből kohoztam ugyanazt...
2017. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A 4,5osnek köszönöm a 2ikat nem igazán értem mire gondolsz? Értem szóval csak akkor éri meg ha én csinálnám hát ezzel nem lenne gond ha éppen valamihez nem értek van a családba más aki besegitene

5millioert már van lakás ahogy nézegettem 3-4milliobol ha felujitom eltudnam adni 14-15ert?

2017. febr. 18. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki kell számolni. Általában, ahol magasak az ingatlanárak, ott nem fizetik meg a felújítást. Bár nem mindegy mit értesz felújítás alatt, mert sokaknál egy lamináltpadló lerakása egy kis burkolás és egy festés már kimeríti a felújítás fogalmát. Ahol alacsonyak az árak, ott meg nehéz eladni.
2017. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
+ az se mind1, hogy egy rossz állapotú vályodházat veszel .eg 2millióért és adod el később pl 6millióért... vagy egy "rossz állapotú" 30milliós házat amit később eladhatsz 50ért :D
2017. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyiért veszed, ahhoz képest, hogy ott milyenek az árak?

Milyen állapotban van? Ha csak "putri" az megint más, mint ha vizes, salétromos, ilyet ne vegyél.

Milyenek ott az árak? Mennyit érne a piacon, ha jó állapotban lenne?

Mikor szándékozod eladni? Van-e rá garancia, hogy ilyen magasan lesznek még az árak, mert nem fizethetsz rá, vagy van pénzed/türelmed megvárni az árak újbóli felfutását, ha esetlegesen csökkennének, míg a birtokodban van?

Van-e ott kereslet albérletre, ki lehet-e adni jó áron, ami megéri?

Mennyibe kerülne a felújítás? Előzetes kalkuláció: anyag + munkadíj, esetleges hatósági engedélyek, stb.

2017. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ezzel foglalkozunk ha gondolod, írj rám privát kérdést. üdv.
2017. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!