Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 15 millióért 71 nm-es lakást...

15 millióért 71 nm-es lakást megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2003-as építésű társasházi lakás, első emelet...

2017. febr. 19. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ hol van.
2017. febr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ózd kültelek , nem éri meg.

Rózsadombon megéri.

2017. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol, milyen állapotban?


Budapesten ennyiért normális garzont alig kapsz.

Szabolcsban két szintes házat kapsz kevesebbért.

2017. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol, milyen állapotban?

Város, városRész. Infrastruktúra. Mi van mellette főút, nagyfeszültség, vasúti sín, nem napon barnultak, repülőtér, szeméttelep, trágyadomb, stb.

2017. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Osztrák határtól 20 km-re, kis városban. Főút mellett.
2017. febr. 20. 06:44
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Esetleg a főút lehet a gond. Én most gondoltam valamire (városnévre) és - igaz a jófogáson - abban a városban megnéztem az árakat, ahhoz képest ez olcsó. Ha jól értem, amiket felsoroltunk negatívumokat, azokból a főút jött be. Mivel 2003-as és lakás, nem gondolnám, hogy komoly műszaki gond lehet. Olvasd végig, amiket írtunk, zárd ki a negatívumokat, válaszodból ítélve a munkalehetőség nem kérdés, és gondold át, hogy akarsz-e főút mellett élni, ha csak ez maradt. Én nem tenném, de van, akinek ez megy. Mondom, én egy városra kerestem rá, de ez biztos hogy ár alatt van. Akkor pedig valaminek ott lennie kell. Ez akkor valószínűleg a főút.

2017. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ez nagyon sokmindentől függ...elhelyezkedés, panelprogramos-e, fel kell-e újítani...

[link]

2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!