Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri kevesebb, mint 20...

Megéri kevesebb, mint 20 millióért házat venni? Egyáltalán, hogyan tud egy ember megvenni egy házat (hogy lesz annyi pénze)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"Megéri kevesebb, mint 20 millióért házat venni? "


Attol fugg, hogy mennyi a piaci erteke a haznak, illetve a vevonek milyen alternativai vannak es mennyi penze van.


"Egyáltalán, hogyan tud egy ember megvenni egy házat (hogy lesz annyi pénze)?"


Dolgozik, dolgoznak neki, orokol, nyer lotton, kolcsont vesz fel, sikkaszt, lop, stb.

2013. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házat nagyon ritkán vesz valaki egyedül.

Legtöbbször vagy a szülők veszik. Vagy egy pár, együtt.


Módszer: Összegyűjti, nem költi el

2013. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tenyésztő érdeke, hogy normális gazdihoz kerüljenek a kutyái. Ezért ha azt látja, hogy szegény vagy, de inkább nem eszel, csak a kutyádnak legyen meg mindene, akkor akár ingyen is ad kutyát. Ha viszont nem tart jó gazdának, akkor teljesen mindegy, hogy mennyi pénzt tudsz kicsengetni zsebből. Éppen ezért nagyon nagy hiba úgy indítani, hogy "Jó napot, Kovács Béla vagyok, kutyát szeretnék venni, lehet-e több részletben fizetni?"
2014. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez nm tudom, miért került ide, máshová akartam írni.:)
2014. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!