Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem veszi meg senki a...

Miért nem veszi meg senki a házunkat?

Figyelt kérdés
A kérdés adott! Hajdú-biharban áruljuk 16 millioért. Sokan jönnek nézni de senki nem mond semmit senki nem jön vissza még egyszer. Elszomorító.Pedig nem lelakott a házunk szépen rendben van stb. Mit tehetnénk hogy eltudjuk adni minél hamarabb? Mostmár arra is gondoltunk hogy szólunk egy ingatlanosnak is.

2017. febr. 21. 12:42
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Még az jutott eszembe, hogy mennyire van teljesen belakva a ház? Esetleg össze vagytok csomagolva indulásra készen?

Sürgetheti a vételi szándékot, ha látják, hogy gyorsan birtokba vehető a ház (heteken belül). Tehát amit el kell adni, mert nem akarjátok magatokkal vinni (bútor, ingóságok), azt gyorsan ki kell üríteni onnan, a vevők már ne lássák.

2017. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:

Szerintem több dolgon is bukhat a dolog, sok dolog múlhat az elhelyezkedésen pl vagy az árazáson....


[link]

2017. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
89%

32: Én elkezdtem elolvasni a blogot, és rögtön beleütköztem ebbe a mondatba: " minden potenciális ügyféllel időpontot kell egyeztetni, körbe kell vezetni, szinte megszámlálhatatlan alkalommal kell ugyanazokat az információkat elmondani - szerintem ez hobbinak nem túl izgalmas"


Nem tudom, ki hiszi, hogy ez ingatlanközvtítővel nem így van. Elmondom, dupláját-tripláját vagy még többet kell időpontot egyeztetni, mert a közvetítő is rá kell érjen, nem 1 telefon, hanem vagy 6, mire összejön egy megnézési időpont!

A közvetítő töredékét tudja a lakásról, mint én, aki 60 éve lakom benne, tehát én mondom el a dolgokat úgyis. A hirdetés is, amit a közvetítő koppint és használ, az ÉN alkotásom, bocsi. Alaprajza tőlem van, stb.

2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
76%

Tovább:

"Nem beszélve arról, hogy szinte minden esetben egy idegent kell beengednünk a személyes terünkbe, aki kikerekedett szemekkel, akár minden sarokba bepillantva, alaposan szemügyre veszi azt a teret, ahol a mindennapjainkat töltjük - miközben próbáljuk nem feszélyezve érezni magunkat."


És ha pluszban jön vele 3-4 VADIDEGEN közvetítő, ahogy nem ritka, akkor vajon a vevő nem néz be mindenhova?:D

Röhej ez a cikk.

2017. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
47%

Az ingatlanos "szakma" a szerencsétlenek, balfékek lehúzásáról szól.

Akik elhiszik,hogy majd jön a szakember a profi aki nekik segít mert nekik ugye nagy szükségük van arra hogy valaki segítsen rajtuk.

De nagyon sok ilyen ember van szóval van rájuk igény.

Csak röhögni tudok rajtuk.

2017. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 acelsziv ***** válasza:
87%

kérdező: A ház nem annyit ér amennyit te szeretnél érte, hanem amennyit a vevők megadnak. Hiába kérsz érte 16 millát ha máshol meg tudja venni 12 -ért.

Nem véletlen, hogy senki nem megy vissza. Ajánlatot sem tett senki?

Egy jól beárazott házat 3-8 hét alatt el lehet adni.

2017. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
38%
36: Igen, 2-3 hónap alatt március és szeptember között. De szeptember és február között nem.
2017. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
78%

36: Túlárazott házra elsőre sem megy el senki. Ha elmennek megnézni 16 millóért hirdetett házat, nem az árral van a gond, hiszen nem az ár az, ami csak a helyszínen, a nézéskor derül ki!

A túlárazás jellemzően a nem érdeklődésben mutatkozik meg, illetve abban, hogy az eladó nem fogadja el a kapott árajánlatokat.

Itt más van.

2017. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen egyetértek az előzővel. A nagyon túlárazott háznál föl se emelik a telefont és be sem jelentkeznek megnézésre. A kicsit túlárazott háznál meg az érdeklődő azt mondja, hogy ez neki sok, de X forintot megérne neki.


Érdemes a hirdetési felületeken más, hasonló házakkal összevetni, hogy AZOKHOZ KÉPEST mennyire számít olcsónak vagy drágának.

2017. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
48%

Hú de sok ingatlanszakértő van itt!Ha elakarom adni a házunkat én is itt fogok tanácsot kérni.

Most már egyre kíváncsibb vagyok erre az ingatlan hirdetésre, és a ház fotóira.

2017. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!