Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Füzesabonyban érdemes ingatlan...

Hunor16 kérdése:

Füzesabonyban érdemes ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés
Családi házat szeretnék vásárolni, és Füzesabony város is számításba került, azonban nem ismerem. Aki tud, kérem írjon véleményt, tapasztalatokat arról, hogy érdemes-e ott ingatlant vásárolni (ha igen, Füzesabonynak melyik részén), illetve, hogy milyen ott az élet, milyenek az emberek?

2017. márc. 2. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen! Falusi részen, Központú város, vasút, autópálya. Emberek? Tudni kell alkalmazkodni. Sok a környező falvakból beköltözött ember.
2017. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
köszönöm, ment a zöld.
2017. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező-Hunor16! Igen csak barátságos, eberszeretö, tisztelő lehet! Az elsőnek még csak 1 köszönömöt sem tudsz le írni??

"milyenek az emberek?" szerintem a válaszadotól nagyon messze lemaradtál...

2017. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyenek az emberek? Szerintem egy értelmes magyar kérdő mondat és semmi sértő nincs benne, de kár is ebbe belemenni. Egyébként az "igencsak" és a "leírni" azokat egybe kell leírni igencsak :D az emberszeretetről pedig nem kértem oktatást. Olvasd el a kérdést rendesen, mielőtt válaszolsz, de azt is szépen és betartva a magyar helyesírás szabályait.
2017. márc. 14. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező-Hunor16! Engem oktatsz?! Nézd meg az idézetet, amit a kérdésedből tettem be! Léccci az utolsó mondatodat jól tanuld meg! Szeretnélek megismerni "kis okos" :)
2017. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
valamit benéztem?! hmmm
2017. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Füzesabonyban érdemes ingatlant vásárolni?


Családi házat szeretnék vásárolni, és Füzesabony város is számításba került, azonban nem ismerem. Aki tud, kérem írjon véleményt, tapasztalatokat arról, hogy érdemes-e ott ingatlant vásárolni (ha igen, Füzesabonynak melyik részén), illetve, hogy milyen ott az élet, milyenek az emberek?


Ez a kérdés. Erre szeretnék választ kapni. Ha valaki ugatni akar az menjen másik oldalra. Ez a gyakori kérdések. Valaki kérdez és aki tud rá értelmes választ adni az válaszol. Elég egyszerű szerintem. Bár lehet, hogy van olyan akinek a képességeit ez meghaladja...

2017. márc. 22. 12:59
 8/11 Enikő89 válasza:
100%

A válaszom kicsit eltér a kérdés témájától, de nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá. Elolvastam Hunor16 felhasználó által feltett kérdést, amivel semmi baj nincsen. Kicsit részletezném, hogy pontosan mire is szeretett volna a felhasználó választ kapni, és miben kért segítséget. Látom, van olyan „kis okos”, akinek a kérdés megértése nehézséget okoz. Segítek.

Hunor16 családi házat szeretne vásárolni, (el szeretne költözni onnan, ahol jelenleg lakik), és több település közül, Füzesabony is számításba került, tehát azoknak az embereknek a segítségét, véleményét kérte, akik Füzesabonyban élnek, vagy ha nem is élnek ott,de ismerik a települést. Szeretné tudni azt, hogy milyenek ott az emberek. Arra kíváncsi, hogy kedvesek-e, elfogadják-e az újonnan betelepülőket, segítőkészek-e az új lakókkal. Milyen ott az élet, itt pedig arra kíváncsi, hogy fejlődik-e a település, vannak-e munkalehetőségek, milyen az egészségügyi ellátás, milyen az oktatás. Véleményem szerint, ezek fontos szempontok egy költözés során.

A kérdést elolvasás után nem ártana értelmezni, azelőtt, hogy a normális válaszok helyett, ilyen semmit mondó, értelmetlen válaszok érkeznek.

Lécccci, „kis okos”, jól tanuld meg értelmezni a kérdést, és ha érdemben tudsz rá válaszolni, csak akkor tedd meg.


Kedves Hunor16! Elnézést, a nem ide illő válaszomért, de muszáj volt.  Sajnos, én nem ismerem Füzesabonyt, és nem is élek ott, ezért nem tudok érdemben válaszolni a kérdésére, de sok sikert kívánok az ingatlan vásárláshoz. Szép napot!:)

2017. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Annyibol tenyleg jo, hogy autopalya mellett van a telepules, es vegulis csaladi haz vasarlasa eseten megeri, Egerben pl. dupla annyiert veszel hasonlo csaladi hazat, mint Fuzesabonyban. Sajnos szamomra egyebkent kicsit elmaradottnak tunik a varos, neha nem a varos jelzo jut rola eszembe. Amugy meg Egerhez tenyleg kozel van, foleg, hogy most lesz kesz lassan az M25-os autopalya, 10 perc alatt bent vagy Egerben abonybol. Es mar ha azt kerdezed melyik reszen vegyel hazat: a falusi resz kevesbe elmaradott, nincs annyira tragyaszag, ellentetben a telepi resszel. Vasuti kozlekedes szempontjabol viszont elonyos Fuzesabonyban elni, hiszen ez a telepules a vasuti halozat egyik nagyon fontos kozpontja. Azt, hogy az emberek milyenek most nem tudom igy megitelni, sokfelek vagyunk mindannyian, vannak igazan kedves, normalis emberek, viszont eleg sok sajnos ott a primitiv ember is.
2019. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolso vagyok. Kicsit kiegeszitenem: Munkalehetoseg is van elvetve, de ha nagyon sokan a kornyezo nagyobb varosokba mennek innen dolgozni, pl. Egerbe, Miskolcra, esetleg Hatvanba. Iskolak teren sajnos nem tul kiemelkedo, 2 altalanos iskolaval rendelkezik, es egy szakkozepiskolaval (sajnos annyiszor lett valtoztatva azon, hogy milyen szakokat lehessen tanulni abban az iskolaban, hogy most nem tudom konkretan mit lehet.), de sajnos nem tul szinvonalas iskolak, a lakossag magas szazaleka szinten inkabb mas kornyezo nagyobb varosokban keresi a tanulasi lehetoseget. Remelem tudtam segiteni :)
2019. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!