Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért vesz egy átlag ember a...

Miért vesz egy átlag ember a Váci utcában egy lakást 30 millióért egy lyukat míg ezért metróközelben pl ujoest egy dupla akkorát kap?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem Újpesten akar élni.

Mert befektetési céllal vásárolja (ez szerintem gyakoribb).

Mert rászakadt az OTP és megteheti.

2017. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért vesz egy átlag ember metróközelben pl ujoest (?) egy dupla méretű lyukat míg ezért Pomázon egy új építésű házat kap?
2017. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ismeros aki veszi nincs kocsija es jo kozlekeseut akart . Atlag fizetese van tanar es orvos hazaspar. Nem gazdagok egyaltalan.csak elgondolkoztatott miett jobb nekik egy garzon ha egyszer csak az a lenyeg higy jo kozlekedessel legyen es normalis helyen.
2017. ápr. 30. 13:46
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Figy, én sem értek sok mindent, többek között azt sem, hogy mi a búbánatos pcsáért jó az embereknek a villamosok mellé a tömegszállásba költözni szívni a szmogot. Ők meg azt nem értik, hogy nekem miért jó a sarat dagasztani az agglomerációban lévő kertesben a hétvégi kutyaugatás és flexelés mellett.


Mások vagyunk, nekik az a környék tetszik.

2017. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Tehát konkrét emberről van szó, nem az átlagról. Akkor roppant egyszerű a helyzet, meg kell kérdezni tőle. Majd írd le nekünk is a válaszát, jó?
2017. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én ott nőttem fel, nagyon szeretem azt a környéket. Most kertes házban lakok, a gyerekek miatt jó, de ha bekeveredek néha oda, még mindig megdobban a szívem.
2017. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Közlekedés - metro, villamos, ferenciek terén buszok.

Kiszolgáló létesítmények - pár méterre van Macdonalds, fodrászat, rengeted étterem, sztiptíz bár.... szint minden ami kell :D

Szép környék, mondjuk én inkább a hold utcánál az amerikai nagykövetség mellet laknék.

2017. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni az ilyet. A mások vagyunk magyarázat (valaki írta) nekem tökéletesen megfelel, majd elsajátítom ezt a nézőpontot.
2017. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Finoman próbáltam kérdezgetni de azért nem vagyunk olyan viszonyban, a bankjában dolgozom így a pénzügyi helyzetük ismerem nem gazdagok. Átlag diplomás emberek átlag ilyen irányú fizetésekkel. Nekem ennyit mondott hogy nagyon jó a közlekedés itt a metró és olyat kerestek ahol jó. Kérdeztem és nem lesz kicsi? Mondta erre tellett. Erre már nem kezdtem el kérdezősködni miért nem újpesten stb mert az már tolakodó lett volna.
2017. máj. 1. 10:25
 10/16 A kérdező kommentje:
Szeretném az ilyen embereket megérteni kiváncsi vagyok ezért tettem fel a kérdést. Kb 10 éve járnak hozzánk a nő tanítja a gyerekem a férfinál 1x voltam az sztkba. De pl ott is hallottam hogy mondta hogy nem vesz drága büfés kávét. Csodalkoztam is párszáz ft. A nő meg abszolút nem öltözik úgy meg osztályfőnöki értekezleten is ahogy beszél abból is a sporolás jön le. Tescos kuponok. Stb. A múltkor is azon vitaztak hogy a nő nem hozta a telóját amin vannak a mcdonalds kuponok és ezért inkább nem esznek aztán a pasi hazament a telóért azért a párszaz ftért amíg a nő ügyintézett nálam ez is ledöbbentett. Aztán meg ez a lakás. Ilyen helyen a luxus szinvonalu ügyfelek vasárolnak , a befektetok vagy a gazdagok.
2017. máj. 1. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!