Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel Kvassay híd térsége...

Csepel Kvassay híd térsége milyen környék?

Figyelt kérdés
Ajánlottak egy lakást, még nem néztem meg. Google map alapján nekem nem tetszik, mintha valami szegénytelep lenne.
2017. máj. 5. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz hely, télen ott öltek meg valakit, vagy halt meg,

meg arrafelé gyilkolászták meg a románokat, az a szerb fickó a csövesekkel. Valami eperföldön.

2017. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kovpet ***** válasza:

"mintha valami szegénytelep lenne"


Pontosan.

2017. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget beszéltek. Tök nyugis hely. Kuss van, csordogál a duna, nem egy átjáróház, nincs cigány,közel a belváros, mindenki ismer mindenkit. Nekem bejön. Ja tényleg ástak el csöveseket...csak qrvára nem itt hanem kb. 4kmrel arrébb. Ha meg nem is jártál a környéken akkor hogy alkotsz véleményt?? A Gellért hegyen is öltek már embert mégis drága a kecó arra felé. Bármelyik ház 2km. körzetében volt már gyilkosság. De mindegy is hisz már eldöntötted képről hogy $z@r...
2017. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Kvassay híd közelében hol vannak lakások? Raktárak, telepek, vízmű, ártéri erdő, stb., stb. van arrafelé. Hacsak nem valami putrit ajánlottak.
2017. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovpet ***** válasza:

Van, de nem sok.


Mondjuk nekem is az ófalu ugrott be elsőre, azért írtam, amit írtam, azon a részen az életemben nem jártam.

# 3-nak igaza lehet, hogy a kutya nem jár arra. :)

Abban is, hogy közel a belváros, de semmi nem jár arra tudtommal, tehát ha nem kocsival (vagy motorral vagy bicajjal) jársz, akkor az szívás, hiába van közel légvonalban.

2017. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közlekedése, se bolt, semmi.
2017. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha még személyesen nem tudtam elmenni,mégis mi alapján ítéljem meg, ha nem kép alapján...

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 5. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon lepukkant környék, én késő este nem járkálnék haza ott munkából.
2017. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 179-es busz jár ott ritkán, a környék kies. A főút mindkét oldalán pusztaság van. Én csepeliként nem laknék ott.
2018. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak valami engedély nélküli putri lehet, vagy horgásztanya. Ott más nincs.
2018. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!