Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hogyan vettetek házat,...

StolniyGrad kérdése:

Ti hogyan vettetek házat, hogy jött össze rá a pénz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első sorban a 20-35 éves korosztály érdekelne.

Hogyan tudtatok házat venni magatoknak? Hogy jött össze rá az önerő?


2017. máj. 23. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy éve vettük meg a házunkat. Igényeltünk csok- ot, azzal együtt lett meg az önerőnk. Hosszú futamidőre vettünk fel hitelt, így alacsonyabb a törlesztőnk. Futtatunk mellette 6 lakástakarékot, így jóval hamarabb ki tudjuk majd fizetni.
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Munkaviszonyom első hónapjától kezdve rakom félre a pénzt, hat év albérlet alatt visszafizettem a diákhitelt és utána vettem lakást 5 misiért, a teljes vételárat egy össegben fizettem ki. Spóroltam, ahol tudtam, nem voltam nyaralni sehol, a boltban az akciós termékeket veszem, kerékpárral járok mindenhova, nem cigizek, nem drogozok...
2017. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
32 évesen építtettem az első házamat. Egyedül dolgoztam meg mindenért, 24 évesen végeztem el az egyetemet (fogorvosi), ezután kimentem Németországba dolgozni 1 évet, ezalatt megcsináltam az Amerikába szükséges különbözeti vizsgákat és 26 évesen már ott éltem és dolgoztam. 5 évig voltam kint, ott csináltam meg a szakvizsgámat is és elegendő pénzt gyűjtöttem össze a telekre, a praxisra és a házamra. Azt kihagytam, hogy miután hazajöttem, még 1 évet egy már magánpraxissal rendelkező fogorvos mellett dolgoztam. Ez elegendő idő volt arra, hogy megismerjenek az ottaniak és felépüljön a házam. 33/N
2017. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!