Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 11 vagy 16 kerület lenne az...

11 vagy 16 kerület lenne az ideálisabb?

Figyelt kérdés

A feleségemmel és 3 éves kislányunkal vidékről BudaPestre szeretnénk költözni.

Hosszú elmélkedés után csak ez a két kerület maradt ami megfelelne számunkra.

11 és 16 kerület.

Melyikben családiasabb a hangulat?

Melyik kerület modernebb?

Melyik kerületben él sok kisgyermekes család?

Melyik a biztonságosabb?

Hol található több vidékies ingatlan (nagy telek,sok fa)?


2017. máj. 28. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Melyikben családiasabb a hangulat?"

Ezt nem tudom értelmezni.


"Melyik kerület modernebb?"

Én a 11-et mondanám. Sok teret, parkot, egyéb létesítményt újítottak, fejlesztettek az elmúlt pár évben ott.

A tömegközlekedése is jobb, mivel van metró, vonat, sok villamos, könnyebben megközelíthető a város többi része.

A 16-ban főleg buszok vannak meg a hév.

Ellenben autóval a 16 jobb talán, mert kevesebb dugó van


"Melyik kerületben él sok kisgyermekes család?"

Passz. De a 10 kisgyerekes barnább családok nem biztos, hogy olyan jók. Szóval ez nem tudom mennyire releváns szempont. Az óvodában, a játszótéren úgyis találkozol kisgyerekes családokkal.


"Melyik a biztonságosabb?"

11 talán. De egyik sem vészes.


"Hol található több vidékies ingatlan (nagy telek,sok fa)?"

Mindkettőnek vannak beépültebb és kertvárosiasabb része. Talán a 16-ban több a kertes rész.

2017. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11-ben laktam, 16-ban csak néha jártam, az eléggé fás, kertes házas, talán jobban, mint a 11, de elég messze van mindentől, meg mégis csak Pest. 11-ben nagyon sok a gyerekes család, jó sok játszótér van, óvoda, iskola, rendelő elég jók, bár sok helyen van zsúfoltság. Ha anyagilag belefér, mindenképp a 11-et választanám.
2017. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!