Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szekszárd mennyire élhető város?

Szekszárd mennyire élhető város?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi a cigány a városban, milyenek a vendéglők, a gyorséttermek, illetve a bevásárlóközpontok?

Az ország egyik legkisebb székhelye, mennyivel és miben van elmaradva a környező megyék székhelyeitől?

Milyenek az iskolák?

Vannak látványosságok? Parkok?

Minden érdekel, előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. jún. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szekszárdi, de sokszor voltam már ott illetve ingázva dolgoztam ott is fél évig.


Kisebbségi állampolgárokból van bőven, egyszer konfliktusom is volt velük.


Bevásárló hely van bőven pl:

OBI

Tesco és mini tesco is van

Inter spar, spar

Family center

Ezen kívül sok kisbolt illetve építőanyag kereskedés



Étteremből és beülős helyekből is sok van.

Kifejezetten a Toscana olasz pizzériát és éttermem ajánlanám. De vam MC Donalts is.


Terek természetesen vannak, viszont nagy parkokra nem emlékszem.

Nekem a Béla király tér és a kiskorzó tér maradt meg leginkább.

Szórakozó helyekről sokat nem tudok. Mozi van, de úgy hallottam nem egy cinema city minőség.

2017. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Várom a további véleményeket. :)

2017. jún. 12. 00:06
 3/3 anonim válasza:
Hát cigányok leginkább betelpítve vannak és a cigányok által írt "Csikágó" kerületben van de nem vészes, nem fogsz gyalog arra menni úgysem, park van a zene iskola mögött, strand van stb... a Toscana k...a jó. Elmaradirak meg miért lennénk eleg messze lakunk a bevárosból de mkst elkezték új lámpákat és utakat, utaka foltizását. Nincs semmi bajom a városal.
2017. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!