Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a káposztásmegyeri...

Milyen a káposztásmegyeri lakótelep? Arrafelé nem olyan sok a proli, ugye?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki támadásba lendülne: jelenleg én egy kőbányai lakótelepen élek, amit azért nem szeretek, mert ezen a környéken borzasztóan sok a proli. Ezalatt nem munkásembereket, hanem gusztustalan, igénytelen, kulturálatlan embereket értek (a sok hajléktalanról nem is beszélve), ennélfogva a közeljövőben szeretnék innen elköltözni.

A nagyszüleim újpestiek, így egyszer-kétszer Káposztásmegyeren is jártam, eléggé szimpatikus helynek tűnt azt leszámítva, hogy milyen messze van a belvárostól. Mi az ott lakók véleménye?


2017. júl. 17. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a kőbányai. De sajnos ez a mentalitás mindenhol megtalálható. És mint írod is nem feltétlen a munkás ember ilyen!
2017. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Káposztásmegyeren valóban kulturáltabb a környezet. Kőbánya mindig is az alja volt.
2017. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Káposztás jobb egy fokkal,de a város 90 százaléka proli.
2017. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan elég régen jártam ott, de suliba arrafele jártam anno. Talán a kőbányai telepnél jobb (nincs annyi csöves), de elég sok a proli arrafele. Illetve jobban mondva vannak kevésbé proli helyek is (pl. újabb építésű lakóparkok Káp. 2-n, de Káp 1-en azért találkoztam pár prolival).
2017. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb lakótelep a Római (régebbi nevén Pók utcai), újabban vonattal is elérhető, a 3-as metróhoz és a Volánbuszokhoz csatlakozik Újpest-Városkapunál.
2017. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szis,kőbanyàn melyik reszen laksz? Mert azert nem mindegyik proli környèk,àm
2017. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én sokáig laktam Káp.2-n, szerintem elég jó hely. Szerintem közlekedés és környezet szempontjából jobb, mint Káp.1, itt újabb építésű házak vannak. A belvárostól tényleg messze van, de viszonylag jó vele az összeköttetése (buszok, villamos).
2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Homoktövis utca jó.
2017. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!