Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mobil háznak vannak hibái?

Kérdezlek kérdése:

Mobil háznak vannak hibái?

Figyelt kérdés

Nézegettem hogy elég olcsok, és sok már téliesitve is van. Lehet-e életvitel szerüen lakni benne? Épp lakás vásárlás elött vagyok, és igy kevesebb pénzböl ki lehetne hozni a dolgokat. Milyen buktatoja lehet a dolognak ha ilyen mobilházban szeretnek életvitel szerüen élni?

Köszönöm



2017. júl. 27. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl nem tartja az értékét. A normálisabbak ezek között is drágák. Annyiért meg üár kapsu kissebb épített házat
2017. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy budapesten nagyon dragak az ingatlanok.
2017. júl. 27. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen mobilházról van szó? Egy időben külföldről hordták be, és utólag próbálták téliesíteni, hadd ne mondjam, milyen eredménnyel. Ami itthon, a hazai viszonyokra hangolva épül, az valamivel jobb, de nekem azzal is van bajom. Az egyik legnagyobb az, hogy nekem nem adja meg azt a nyugodt erőt sugárzó biztonságot, mint teszem azt, egy 60 centis falú vályogház. Mintha nem lenne körülöttem semmi.
2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom olcsobb a mobilhazat felfuteni mert jobb a szigetelese mint mondjuk a vályogháznál.
2017. júl. 28. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Felfűteni talán valóban könnyebb, mert nem a falakat fűtöd, hanem csupán a légteret. Ennek persze az az ára, hogy a hőtartása sokkal gyatrább egy vályogénál. Amint kikapcsolod a fűtést, a hőérzeted is lezuhan. Nyáron viszont megsülsz benne, amikor a vályogban még 22-25 fok van csak.
2017. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha esetleg hasznaltat akarnek nezni, amit extran szigeteltek, az jo lehet nekem? Megerheti olyanba lakni? Mert nehany milliobol lehet mar venni olyat. Illetve teljesen normailsan lerakhatom egy sajat tulajdonban levo telekre, es ott eljek eletvitel szeruen, az lehetseges?
2017. júl. 29. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a helyi építésfelügyeleti hatóság tudja neked megmondani. De nagyvárosokban sokszor az utca látképe miatt kötözködni szoktak.
2017. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen utan nezek, rendes mobilhazaz nem femdoboz, van olyan amit korul is raknak legressel vekony teglaval, maskulonben kinezetre vannak teljesen haz kinezetuek is es nem tudom, rosszabb-e mint egy tetoteri lakas...De nincs tapasztalatom...
2018. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!