Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest III. vagy XV. Kerület...

Budapest III. vagy XV. Kerületét ajánljátok?

Figyelt kérdés
Lakást tervezünk venni Budapesten, eddig kettő volt, ami igazán tetszett, az egyik a III.kerület csendesebb részén, a Filatorigát HÉV állomáshoz közel található, a másik pedig a XV.kerület Neptun utcában. Én 2 éve élek Pesten, de ezeket a környékeket nem igazán ismerem, csak abból tudok következtetni, amikor megnéztük a lakásokat. Aki esetleg már régebb óta valamelyik helyen él, tudna véleményt mondani? Köszi!

2017. aug. 1. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp érdemes megnézni mind a két helyet, és a környékét, mielőtt döntesz! Én nem vagyok pesti, nemigen tudom eldönteni, melyikük a biztonságosabb, de nézz körül, ne vedd meg azonnal a legolcsóbbat! Lehet hogy rögtön utána derül ki, hogy tele van buckalakókkal a környék...
2017. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább III.ker Óbuda.
2017. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Számomra egyéb fontos szempontok: munkahely közelsége, közlekedés (ha például a pesti oldalon dolgozol, autóval lélekemelő a gyakran beduguló Árpád-hídon araszolni).

Szerintem rajtatok kívül senki nem fogja megmondani, hogy melyik a legoptimálisabb nektek.

2017. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Filatorigát környéki sokkal jobb hely, mint 1 XV bárhol (bár a Neptun utca azért nem annyira rossz ott). Ahogy előző írta: munkahely közelsége legyen azért szempont, nagyon nem mindegy, hogy napi 2*15 percet vagy vagy 2*50-et utazol.
2017. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Óbuda-Békásmegyer sokkal jobb hely, mint a XV. kerület. Én ott laktam sokáig.
2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
III kerület egyértelműen
2017. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak régebbi nagy házak, paneles lakótelepek, kertvárosok, fent a hegyvidéki villanegyed. Ez a III.kerület, minden van és nagyon jó hely.
2017. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A harmadik kerületben volt az első lakásunk. Panel, mégis szerettük. Váltottam, jött a 12., nemrég sikerült visszajönnöm Óbudára - nézz itt körbe, de szerintem beleszeretős hely :) !
2017. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A XV. kerület mellett szól a Pólus és a piac közelsége. Bevásárlás szempontjából egy jó környék, én ott laktam 13 évet.

Voltam a III. kerületben is, az így első blikkre azért jobbnak tűnik, de a konkrét társasház vagy utca dönti el, szerintem, a dolgot.

2018. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Filatorigát: hmmm. Azzal számolj, hogy egy hétig nem fogsz aludni, mert ott dübörög augusztusban a Sziget fesztivál. És nagy a forgalom is
2018. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!