Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti nem undorodtatok mikor...

Ti nem undorodtatok mikor beköltöztetek a z ujonnan vasarolt lakasban hogy ki tudja ki hasznalta elotte a wct a kadat stb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én mindig kitakarítom meg fertőtlenítem.

Ha nyaralni megyünk, akkor is az az első.

2017. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A WC-deszkát illik cserélni, ha meg leszeded, ki lehet pucolni a WC-t gyári állapotba. Kád ugyanez.

Nem lehet tudni, használt ingatlannál mit találsz. Talán valaki mindig a sarokba pisált részegen és arra tett szőnyeget. A pince majdnem biztos, hogy látott már pár kiló egérszart -és húgyot, a falak beitták a szagokat, ha nekidőltek akkor az izzadtságot, hajzsírt, fűtőtestre kent taknyot, vagy ha a fater piszoárnak használta a mosdót vagy mosogatót. Ezért is kerül egy használt ház feleannyiba.

2017. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért undorodnék, nyilván kifertőtlenítek mindent alaposan. Meg a lakást is kifesti,kitakarítja az ember,mielőtt beköltözik, hacsak nem vadonatúj.

Ha meg olyan lepukkant lakást vennénk,akkor úgyis kidobnánk az ilyeneket, és újakra cserélnénk.

2017. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem tiltotta meg senki, hogy takaríts, de igaza van az egyik előzőnek, wc ülőkét lazán kicserélheted.

Zuhanyfüggönyt is, meg egyéb könnyen cserélhető dolgokat.

2017. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pont az hogy újszerű az ingatlan de mégis használt és olyan idegen érzetem van benne. Olyan undor hogy nincs kedvem fürdeni benn enni meg ilyenek. Pedig ki is takarittattam takarítóval meg utána még én is
2017. aug. 12. 20:15
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kényszerképzet.

De higgy nekem, vagy megszokod a házat egy rövid időn belül, vagy leszel még olyan éhes és büdös, hogy evésre/fürdésre szorulj :D

2017. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is érzem hogy nem normslis dolog ez nalam de olyan furcsa erzesem van nem tudom elfogadni egyenlőre így pl most is atjottem a régi lakasba anyamekhoz. Mondjak is akkor minek a lakas nem ertik miert nem merek ott enni stb :-(
2017. aug. 12. 20:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a dilidokinak hogy írjon rólad esettanulmányt.


Vagy ha annyira nem bírod cseréld ki a Wct, kádat és festess ki patentra.

2017. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez az OCD.
2017. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem túl korai volt a leválasztásod a szüleidről. Nem a lakással van a gond. Nem vagy még érett az önálló lakásra.Hány éves vagy?
2017. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!