Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti a két település közül hova...

Ti a két település közül hova költöznétek?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza vagy környéke, illetve Eger vagy környéke? Házvásárlás, munkalehetőség illetve élhetőség szempontjából?

2017. aug. 15. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak is Eger és környéke jöhetne szóba.
2017. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Eger és környéke, nem is kérdés.
2017. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom, eszedbe ne jusson Szabolcsba menni!

Ott ragadsz, mert soha nem fogod tudni eladni és csak egyre rosszabb lesz.

Húsz év múlva ott nem lesz fehér ember.

2017. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Miért, Hevesben lesz?

Néhány éve az egri buszpályaudvaron várakoztam. Amit ott műveltek a kisebbségiek, az kb. dél-afrikai állapotokat idézett. Később már a buszról szemlélhettem azt is, hogy egy egri buszmegállóban hogy provokál 3-4 barna fiatal egy fehér bőrű iskolás lányt.

2017. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

#4

Szívem szerint azt mondtam volna, hogy egyikre sem de mivel csak két alternatíva volt, én a kisebbik rosszat javasoltam.

Hevesnek azért vannak kulturáltabb részei is, sőt tudok olyan településről, ahova be sem engedik a cigányokat pl. Hevesvezekény.

Összehasonlíthatatlan Szabolccsal, ami már szinte egy rezervátum.

2017. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Előző hozzászólásomhoz hozzátenném tanulmányozásra az alábbi adatokat, különös tekintettel a 172-175 oldalakra.


[link]

2017. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint semmi gond nem lenne - legalábbis ilyen téren - az országgal, ha ezek a curva népek nem lennének egyáltalán jelen. Ott van Borsod, Heves, Nógrád, gyönyörű hagyományőrző településeket, kulturált turista övezeteket lehetne kialakítani, élhetőbb is lenne. Borsod az egyik legszebb megye lenne amúgy, csak ha valahol meghallják, már a hideg ráz mindenkit ezek miatt a... Én személy szerint hegyvidékre adnám le a voksomat, csak a munkalehetőség... bár sehol se jobb tulajdonképpen.
2017. aug. 15. 16:02
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Sok munka Egerben sincs, én onnan költöztem el. Viszont ezen kívül jó volt ott lakni.

Nyíregyen sokat jártam, egy barátom odavalósi volt. Vannak szép részek, szép az állatkert, Sóstó, finom a gyros, de tényleg sok a nem napon barnult, több, mint Egerben.

Egerben azért a Szalán kívül viszonylag nyugodtan lehet mászkálni, Nyíregyházán több -általában- veszélyes hely van. Viszont Egerben is a pláza mellett simán megverték és kirabolták a barátnőm, nappal is a belvárosban sok a roma, de olyankor azért nem olyan veszélyes.

2017. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

#7

Igazad van Kérdező!

Azt se felejtsük el, hogy mennyi megy a segélyezésükre és a szaporodásul elősegítésére a megélheti pottyanatok menedzselésével.

De mit lehet tenni?

2017. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
45%
Én nyíregyházi vagyok és Egerben tanulok. Én maradnék itt, Egerben annyira nincsen semmi, hogy el se tudom mondani. Az lehet, hogy szép, de azért még nem adtak több fizetést senkinek se, mert szép helyen lakott. Ki van halva, ha megy az egyetem, megy az élet is, ilyenkor halál. Meg szinte fele akkora város, mint Nyháza ócska városszerkezettel.
2017. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!