Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire könnyen lehet lakást...

Mennyire könnyen lehet lakást eladni mostanában Szolnokon?

Figyelt kérdés
Örököltem egy 40-50nm-es lakást Szolnokon. Az érdekelne, hogy vajon mennyire lehet eladni (esetleg kiadni) lakást ott? Nagyjából a belvárosban van. Remélem nem az a kategóriájú város,ahol lehetetlen eladni egy ingatlant vagy 10évet kell várni egy vevőre.

2017. aug. 16. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon szerintem "mozog" a piac, ha nem is pörög. Szerintem van kereslet is, a baj inkább a kínálattal van.


"Nagyjából a belvárosban van."

Na ez egy elég tág meghatározás.

Mert a Mikszáth-Bercsényi is a "belváros", de ott tudok olyan lakásról amit 2 éve hirdetnek (engedtek is az árból), de a kutyának sem kell.

De sokan a "belvároshoz" sorolják a zagyvaparti részt is, ami már szerintem nem belváros. (mondjuk a pletykafaluhoz meg szandához képest belváros)

2017. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZVSZ érdemesebb megtartani vagy legalább kiadni azt a lakást ha jó állapotú, sosem tudni mikor szorul rá az ember.
2017. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

1. Mit értesz ez alatt? " baj inkább a kínálattal van."

2017. aug. 16. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok a normális lakás.

Tehát sok a panel, sok a 4 emeletes poligon, sok a 4 emeletes blokkos. De kevés a jó elosztású, újabb építésű, jó helyen lévő lakás.

2017. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!