Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest X. kerület Lavotta...

Budapest X. kerület Lavotta utca-Mádi utca lakótelep milyen? Minden infó érdekel! Úgy néz ki oda kell költöznünk. Mennyire biztonságos? Kissebbség aránya?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A Lavotta utcánál van a Bajcsy kórház, sokat jártam arra, a 28-as vili vonala. Szerintem ez nagyjából behatárolja, hogy a környék milyen...
2017. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az még Kőbánya egyik jobb része. Ha más nincs laknék ott.

Ha kissebbség alatt a hindukat érted, azok alig vannak ott.

2017. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es köszi tudom a 28-as villamos ott jár de az az utca másik végén van mint ahol a lakótelep. akkor is átjönnek?
2017. aug. 19. 09:14
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es igen a hindukat értem :)
2017. aug. 19. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ott nézegettem lakásokat, tetszett a környék, egészen addig amíg rá nem jöttem ,hogy ott van a Ferihegyi reptér leszálló pályája
2017. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
10 éve élek ezen a lakótelepen és egy percig sem bántam meg, hogy itt vettünk lakást. Inkább idősek élnek itt, pl ennyi év alatt egy szilveszteri házibuli volt a közelben, meglepő csönd van a panelhez képest. Kisebbség van, de elenyésző, 5% nem több szerintem, közbiztonság rendben.
2017. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi Neked is. nem tudod a panelprogramot nem tervezik? Olyan kis "lelakottak" a házak :(
2017. aug. 29. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!