Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek a XIV. Kerület (Zugló)...

Melyek a XIV. Kerület (Zugló) legjobb részei?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Egész Zugló elég jó szerintem, bár egyre inkább épül be, elveszti azt a falusias jellegét, ami volt korábban. Felütötte a fejét ott is a sznobizmus.


Közbiztonságilag néhány problémásabb része van; saját tapasztalataim alapján a Bosnyák tér környéke, a Telepes utca eleje, a Stadionokhoz közel eső része (Tábornok utca, Bíbor utca stb.), Szugló utca Kövér Lajos és Róna utca közti szakasza, illetve a zuglói vasútállomás közvetlen közelébe nem költöznék.

2017. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakom Zuglóban, egyet értek az előzővel. A piac mögött és a Hungária körút környékén vannak lepukkant és nem túl bizalomgerjesztő részek.

Ami Zugló nagy problémája, hogy a környezet szinte alig fejlődik, sajnos a városvezetés 20 éve nem csinál semmit (rossz utak, elhanyagolt parkok, stb.) Közben pedig épülnek a nagy lakóparkok, és ezt a tömeget már nem tudják kezelni.

2017. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az igazán jó részek a családi házas külső területek és a Paskal, Egressy út környéke a pataknál.
2017. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát én Örs,Boráros tér, meg a zuglói mc donalds közelébe nem költöznék.

Inkább az uzsoki korház fele mint Amerikai út és társai.

2017. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Angol u. Az egész jó
2018. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Bosnyák téren ott verekedtek a hajléktalanok.Ugy tünik egy ember elmondásából itélve megszokott.Nem szivesen mennék erre a környékre lakni.
2018. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Pillangó park M2
2019. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%

kimondottan elhanyagolt kerület lett belőle (leszámítva a kertes házas részeket, melyeknél vagy van állagmegóvás, vagy a kerülethez hasonlóan amortizálódnak). A kerületnek semmilyen helyi "öntudata" nem alakult ki, mindenki magával van elfoglalva alapvetően.

A légszennyezettség az m3-as és a lehajtók mentén az országos átlag többszöröse (aki ide vállal pl gyereket, az szerintem full kretén, igénytelen ember). Szerencsére nekünk sikerült elköltöznünk.

2020. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!