Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elsősorban tősgyökeres pestiek...

Elsősorban tősgyökeres pestiekhez szólnék, vagy legalábbis olyanhoz aki jól ismeri a XIII. kerületet, azon belül Lőportárdűlő városrészt?

Figyelt kérdés
Érdekelne a Dunyov István utca és környéke, ott szeretnénk lakást venni, és érdekelne hogy milyen környék? Milyen a tömegközlekedés? Milyen a lakosság összetétele? Kb. mennyire hasonlítható Újlipótváros lakosságának összetételéhez? Köszii! :)

2017. aug. 25. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Valaha volt munkásnegyed, proletár környék, nem a jó egzisztenciák helye.
2017. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményt, ezt szomorúan hallom. :(
2017. aug. 27. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Inkább Újlipótvárosban nézelődj ;)
2017. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nézelődtünk viszont annyira drága ott még egy 50 m2-es panel is (nyilván nem véletlenül). Egyébként voltunk megnézni azt a vidéket(Lőportárdűlő), a környék már nem annyira lenne rossz, ha nem lenne annyira forgalmas mint amilyen, nem lakhatásra való szerintem, túl szűkek az utcák, az egyik lakásból át lehet látni a másikba olyan szűkek a terek. Múlt héten Angyalföld-kertvárost néztük, volt olyan része ami tetszett így területre, pl Petneházy utca, Babits utca, azok szépen ki vannak épülve, és nincsenek egymáson annyira az épületek mint az előbb említett helyen. Neked mi a véleményed arról a részről? Ott milyen a lakosság?
2017. szept. 3. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

1-es vagyok. Őszintén? Soha nem költöznék oda.


Nem véletlen, hogy olcsóbb: megengedhetik maguknak olyanok, akikkel nem akarok egy közértbe járni, akik gyerekei ne legyenek az én gyerekeim ovistársai stb. Nem felfelé, hanem lefelé mutató migráció az odaköltözés.

2017. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményeket. :)
2017. szept. 3. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen az egy rossz proli környék volt mindig is...
2017. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már letettem róla, és hát személyesen is meggyőződve ugyanezt tudom mondani...sajnos! Pedig én tényleg nem nézek le embereket,de nem is szeretnék közéjük tartozni, bár nem szeretem az általánosítást, hiszen Borsodból származom, szóval tudom milyen előítéletes helyről jönni, de épp emiatt, hogyha kikerülök innen akkor már olyan helyre ahol minőségibb életterem lehet. :)
2017. okt. 1. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
szerintem újlipócia is egy okádék, lepattant putris környék... jó-jó, ott van a vígszínház meg mittudomén, de a nyugatitól annyi csőcselék özönlik oda, hogy az hihetetlen... volt szerencsém azon a város részen dolgozni. minden reggel majd el hánytam magamat, valami kakifantom ólálkodik ott vagy én nem tudom, de BP-n kiemelkedő helyen van a fekália/négyzetméter skálán... persze a a nyuggerek is oda sz**ratják a kutyájukat, mert nincs egy zöld terület, vagy egy fa töve ahová oda csinálhat a kutya, utána nem szedik össze persze... de amikor az üzlet elé f**sot valaki, ahol dolgoztam és mellé dobva a használt wc papír az valami fenomenális volt... jászain meg rendszeresen haldoklanak a csövesek, kéregetnek
2017. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! Nos volt ott valamelyik nap a Jászai Mari téri kocsmánál egy olyan balhé amit egy lőportárdűlői helyen lévő kocsma is megirigyelt volna..:) Én csak néztem, hogy ez most komoly?! Amúgy a pozsonyi út és környéke a legjobb Újlipótvároson belül azt mondják, kb. a Helia Hotelig, viszont igen, rengeteg "fura" ember van ott is.
2017. nov. 25. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!