Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha az adásvételi szerződésben...

Ha az adásvételi szerződésben az áll, hogy kiürítve kerül átadásra a lakás, akkor a beépített bútorokat is el kell szállítan ugyei?

Figyelt kérdés
pl. konyhabútor, amibe be van építve a gáztűzhely stb.
2017. aug. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A beépített bútor a lakás része.
2017. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A beépített bútorok maradnak, mert azok a lakáshoz tartoznak, annak részei.
2017. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

No nem hinném hogy minden a lakás része .

A fürdőkád ugyan marad,mert az helyhez van kötve .

De a mosógép,hűtő,mosogató,és a falra felcsavarozott butor akkor marad,ha ennek árát a vásárló külön megfizeti,vagy az eladó beleveszi az lakás eladási árába .A drága tűzhely is könnyedén leszerelhető .

A régi panelokban maradtak a konyhabútorok és a 3 lángú gáz tüzhely .

2017. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma pakoltam ki az eladó lakásomból. A beépített szekrények, konyhabútorok a lakás részei, így maradtak. Szintén ott hagytam a fürdőszobába szabott tükröt, és az előszobába tervezett fogast. Nekem úgy sem lenne jó, a vevő meg majd örül neki.
2017. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fürdőkádat nyilván nem viszi el senki, de a félmilliós beépített konyhabútor nem a lakás része, megegyezés kérdése: otthagyja / nem hagyja / benne van az árban / nincs benne az árban. Nekem házgyári beépített szekrényem van, sajnos eredeti ajtókkal, nyilván marad. A hároméves gáztűzhelyen még gondolkodok, de én villanyt akarok majd. (a félmillás konyhabútor sajnos csak reprezentatív példa :) )
2017. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!