Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten milyen ingatlanárak...

Budapesten milyen ingatlanárak várhatóak a következő 10 -15 évben?

Figyelt kérdés
Kipukkad a lufi végre, vagy a lufi nem is létezik és valódiak az árak?

2017. szept. 30. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha ezt tudná valaki, akkor meggazdagodna..

Nincs itt lufi, ideáig voltak alacsonyak az árak, kb 10 évig nem nagyon emelkedett.

De mint általában az üzletben, előre nem lehet biztosra venni semmit.

2017. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az első írja. Lufi most nem nagyon van, sok a készpénzes vevő. Hogy a jövő mit hoz nem tudja senki, rengeteg mindentől függ a világgazdasági, magyar gazdasági stb. helyzet mellett még sok tényezőtől.

Ami biztos, h csökkenni nem fognak az árak.

2017. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Keleten magas, nyugaton alacsony.

15 évben????

2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Emelkedést jósolnak még, jövőre 10%-at, aztán ki tudja.Sok külföldi fekteti be a pénzét belvárosi és balatoni ingatlanokba, úgyhogy ezeken a helyeken várható az emelkedés.
2017. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én azt hittem,hogy lufi,de most jöttem rà,hogy ez a "normàl" piaci àr,ès valóban a vàlsàg idejèn volt túl alacsony. Szerintem most maradnak az àrak,növekedni nem,de stagnál.
2017. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Csökkenni azért nem valószinü h fog, hiszen még a 2008-as válság idején sem csökkentek, hanem csak stagnáltak. Az elképzelhető h stagnálni fognak vagy kisebb ütembern növekednek mint eddig de persze biztosat senki nem tud mondani.
2017. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

“normál piaci ár” - mégis mit értesz ezalatt, hogy normál piaci ár. Nincsen normál piaci ár, az árat mindig a kereslet és a kínálat határozza meg. Az itt a baj, hogy amig valaki ilyen bután gondolkozik, mint ti, addig ez az ország semerre sem fog haladni és nem a kormányzatot kell hibáztatni. Manapság alapvető közgáz alapismeretekkel nincsenek tisztában az emberek. Sajnos. Az a helyzet, hogy a bankszektornak ki kellett helyezni a pénzét, ‘melynek következtében malipulatív módszerekkel felcsigázták a piacot, mind a keresleti mind a kínálati oldalról. Vegyél lakást mert most elvileg ingyen van a hitel es jól kiadhatod. add jó drágán, hogy jó sok hitelt fel kelljen venni. De mivel a hitelezés egy pénzteremtési mechanizmus és a világon soha nem volt ingyen pénz, így most se lesz.


U.i.: fogtok venni belvárosi lakást még húszalatt.


ölel: Lenorka

2017. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Na az utolsó válaszoló személyében megjött egy "én mindenkinél mindent jobban tudok és megmondom a tutit" emberünk, még a jövőbe is képes látni :-), aki valószínűleg csak egy otthon unatkozó 14 éves :-)))))
2017. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom kedves válaszoló, hogy neked miért éri meg az ha eladósítod magad a fenébe. És miért nem tartunk ott, hogy lenne egy lakás normál rezervációs áron, és nem kéne magát mindenkinek eladósítani, viszont a "lakásért indulás" esélye mindenkinek ugyanaz lenne, mint így hitellel. Nem tudom mire az ilyen viselkedés, mint a tied. Valószínűleg te is egy manipulatív agresszor vagy, akit fizetnek.

puszil ott alul is: lenorka.

2017. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!