Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Könnyü szerkezetes hazat...

Mészáros Erika83 kérdése:

Könnyü szerkezetes hazat tudok epittetni csokból 2 meglévő és egy vállalt gyerekre önerő nélkül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezer dologtól függ.

Szerintem első körben menj be több bankba, és kérdezz rá a CSOK-ra. Nem úgy megy, hogy hozzád vágnak 10 milliót, aztán puszi.

Nagyon nem.

2017. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önerő nélkül semmihez nem tudsz kezdeni.
2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a telek megvan és a vállalkozó megelőlegezi neked a dolgokat akkor igen. Viszont mint a fehér holló akiknek ez így sikerült,mert jellemzően kevés a 20 millió
2017. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

OFF:

Attól, hogy könnyűszerkezetes nem olcsóbb a téglánál. Régen a fele volt, ma már az előírt követelmények miatt a rétegrendek olyanok, hogy nem jön ki olcsóbban vagy nagyon kicsivel olcsóbb, de nem lényegesen. Amelyik kivitelező hirdeti hogy lényegesen olcsóbb az olyan szerkezettel építi ami nem fog megfelelni, s menet közben derül ki hogy még ez is kell az is kell stb...


önerő nélkül építkezni? öngyilkosság.

2017. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem vagjak hozzam a csokot mert mar erdeklődtem vankokban,csak könnyű szerkezetes hazat nem kerdeztem hogy az csokra működik e és ha igen milyen folyamata van
2017. okt. 14. 01:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy sikerüljön de egy olyan kisebb házat kell építeni ami még megfelel de a fenntartása is olcsó marad. Sokan ott követik el a hibát hogy építenek egy akkora házat ami csak kijön a pénzükből és utána hétről hétre élnek és kuporgatnak / télen fázogatnak hogy hó végéig kiadja a családi költségvetés. Ez a CSOK nagy csapdája hogy a későbbi fenntartást és karbantartást már nem finanszírozza.
2017. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szepen köszönöm

rem.sik.fog

2017. okt. 17. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
8 éve építettünk könnyűszerkezetes házat 1,2 M Önerő volt, fedezetként másik ingatlant bevontak 10M hitel, és 2 gyerekre szocpolt kaptunk... 2,4 M. Ma sem döntenék tégla ház mellett... nagyon nagyon szeretjük... ha van kérdésed róla írj privit nyugodtan
2017. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!