Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Heves vagy Szabolcs megye?

Heves vagy Szabolcs megye?

Figyelt kérdés

Nem a dunántúli, és a pestiek véleménye érdekelne. A két megye közül hova költöznétek és melyik településre? Ingatlan árak, városközelség és a közbiztonság fontos.


Többi megye most nem releváns.


2017. okt. 9. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Heves
2017. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos hogy Heves? Hallottam onnan is jó sztorikat... én is inkább oda mennék, de ha semmiben nem jobb mint Szabolcs? Ezért várok érveket.
2017. okt. 9. 13:20
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Heves-megye.Szabolcsban az élet lemaradibb sokkal.Attól függ,hogy te milyen emberek között szeretnél élni.
2017. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Heves.

Hevesben még akad fehér ember számára élhető rész, Szabolcsban már nem.

2017. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És Hevesen belül,pl. Mikófalván kívül, de a hegyek közelében hol érdemes próbálkozni?
2017. okt. 9. 15:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mostanában akarjuk eldönteni, hogy hol telepedjünk le véglegesen. Azt mondanám, hogy szabolcsban ne gondolkodj, hacsak nem köt oda valami, pl. család, munka. Én egy szabolcsi községben nőttem fel, ahol még viszonylag munkalehetőségek is akadtak, meg biztonságos is volt, de mégis az egész megye haldoklik. Nyíregyháza és Kisvárda fejlődő, gazdag városok még országos viszonylatban is, én ezeken kívül mást semmiképpen sem javasolnék.

Mi Eger környékében gondolkodunk, az ottani levegőt és környezetet semmi sem pótolja. Ingatlan árak pedig minimálisan különböznek. Egy kisebb család 10 millió körül jó környéken már lakható kertes házat találhat. Ostoros, Egerszólát, Novaj, Andornaktálya, amik nekünk szóba jöhetnek, a közbiztonság és a kevés roma miatt. Egerbakta, Bélapátfalva, Felnémet, Egerszalók ilyen szempontból rosszabb. Felsőtárkány valahol a kettő közé sorolható, gyönyörű, de azért vannak sötét részei. Északabbra, Szilvásvárad, bár az árban már magasabb, vagy Szarvaskő, ami szerintem élhető, biztonságos. Azt viszont kalkuláld bele, hogy minél közelebb vagy az erdőhöz, hegységhez, annál rosszabb a közlekedés, főleg télen. Akad, hogy még Egerbe is bajosan jutsz el. Tehát ezeket akkor ajánlanám, ha legalább helyben dolgozol, nem kell utaznod.

2017. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szilvásvárad, Sirok, Noszvaj, Bélapátfalva, Szarvaskő, Bükkszék (100% magyar!) Nagyvisnyó/Bánkút (100% magyar!)

és ezek környékei.

Gyönyörű, biztonságos helyek, turisztikai centrumok.

Nézelődj, érdeklődj a helyieknél, mert csodás őszi kirándulás keretében be tudjátok járni a környéket, ami szerintem Magyarország egyik kiemelt gyöngyszeme.

2017. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezek az érvek nálam is amiért oda költöznék. De csak a természeti szépségekre nem lehet alapozni... abból megélni nem lehet... Hacsak nem vadász/erdész az ember :)
2017. okt. 9. 15:46
 9/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Igen, Andornaktálya és Ostoros is jó, de Bélapátfalvával kapcsolatban úgy látszik nem osztjuk a véleményt az előttem szólóval.

Kétségtelen, hogy vannak cigányok(5-7%) de semmi drámai helyzet nincs ott.

2017. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ezt ajánlom olvasgatásra:

[link]

Úgy a 169. oldaltól. Ebből pl kiderül, hogy Sirok településen 2011-ben legalábbis elég nagy százalékú roma lakosság élt. A többi, amit a 7-es írt, nagyjából helytálló.

Más: Munkalehetőség, én úgy gondolom, hogy munkát bárki talál. Persze függ attól, hogy milyen igényeid vannak, hogy meddig mész el, ha kétkezi munkáról van szó. Mi az, ami még nem büdös. Eger környékén vendéglátó iparban lehet boldogulni, még a kisebb településeken is akad egy-egy hotel, ahol mindig van felvétel. Ha nem ez, akkor telepekre, gyárakba még mindig el lehet menni robotolni, legalább megél az ember. De a legjobb döntés ilyen környezetbe talán a saját minivállalkozás indítása lehet, éppen a turizmus miatt. Azt ki lehet használni

2017. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!