Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakható szép házat tudtok...

Lakható szép házat tudtok linkelni maximum ötmillióért? Pest, esetleg Nógrád megye érdekel.

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 16:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
5 millióért may egy lakókocsit :D
2017. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
*max
2017. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Pest megyében Nagybörzsöny, Vámosmikola, Kóspallag, Márianosztra lehet ilyet találni.
2017. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
79%
Nógrád megyében szinte bármelyik faluban van.
2017. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

ha már lehet választani, inkább pest megyében nézelődj, nógrádot felejtsd el... :D innen csak elköltözni érdemes :D

egyébként jófogáson, ingatlan.com-on állítsd be keresőben h pest megye, max 5 millió, lakás/ház. ha jól tudom, van ahol lehet szűrni az állapotot is.

2017. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

5 millióért van ház, más kérdés, hogy az milyen állapotú, milyen felszereltségű, mennyire van zűrös helyen, milyenek a munka és megélhetési lehetőségek.

Normális házat 7-10 alatt még nem láttam, valamelyik részlet mindig hibázott.

2017. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én is inkább Pest megyét szeretném, amúgy mi a baj Nógrád megyével?
2017. okt. 12. 18:36
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Ömmmmm. Csóró a megye és sok az ingyenes szoláriumbérletes.


Az, hogy valaki 300 Km-ről nem akar felköltözni Pestre még megértem, de ha már Pest mellé menne valaki az marhaság, Pest az ország "leggazdagabb" megyéje, legtöbb munkahely, hülyeség lenne kihagyni.

2017. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

az ingyenes szolibérleteseket teljesen kihagytam abból a megállapításból, hogy mindenképp pest megye :D de benne van ez is, bár ettől függetlenül azért arrafelé is van egy jópár belőlük.


valóban szegény megye, hátrányos helyzetű több szempontból is, nagyon kevés a munkahely, sokkal jobb a fizetés pest megyében, mint itt, ugyanabban a munkakörben, több lehetőség szinte bármire, jobb életszínvonal

2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk Rétságon komplett ipari park van, több üzemmel. De onnan Pestre is be lehet járni.
2017. okt. 12. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!