Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás/ház vásárlás Budapesttől...

Kérdezlek kérdése:

Lakás/ház vásárlás Budapesttől max 40percre?

Figyelt kérdés

Hol kéne keresnem lakást, vagy házat Budapesttől maximum negyven percre autóval, vonattal, tömegközlekedéssel,10 millióból? Nem kell hatalmas ház vagy lakás lakás esetén 40, ház esetén 50 nm környékén gondolkodtam. Csak nem tudom hol kéne ilyet keresnem sajnos. Annyi érdekelne még hogy a környék ne legyen rossz, ne keljen félnem a rablástól, betöréstől és hasonloktól.

Köszönöm a segitséget.



2017. jún. 7. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gödöllő, Palota-kert utca.... Ez egy panel telep. Egyátalán nem rossz környék. Közvetlenűl a busz, hév és vonat állomás mellet van.

Budapest autóval 25 perc, vonattal 40-50 perc és hévvel is 50 perc kb.

2017. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és ott találsz 10 millió körül 40négyzetméteres lakást.
2017. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Agglomerációban, de főleg külvárosi részben (XVII., XVIII., X. bizonyos részei) paneleket keress.
2017. jún. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első: Nem találtam hasonlót :/


Utolsó: Ezek nem rossz környékek?

2017. jún. 9. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Tápióság.

Vonattal 40 perc a Keleti. Kocsival forgalomtól függ.

Összesen 3 kisebbségi család, azok is becsülettel dolgozó normális emberek, biztonságos nyugodt hely, segítőkész, rendes emberek által lakott.

10 millióért palotát kapsz.

[link]

2017. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hmm, ezek a tápióságos házak tényleg olcsok.
2017. jún. 10. 10:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Én Budapestről költöztem le közel 20 éve Tápióságra, úgy, hogy a pesti lakásom megvan, tehát bármikor visszamehetnék, de eszem ágában nincs és a családtagjaimnak sem.

Érdemes lenne egyszer egy kirándulás keretében erre járnotok, szép dimbes-dombos falu, tájvédelmi körzet a két Tápió folyó(cska) között, csendes, nyugodt hely, jó közlekedéssel Budapestre, a fél falu Budapesten dolgozik.

Jó szívvel merem ajánlani!:)

2017. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mondjuk most a szűkebb pátriám ellen beszélek, de nézzél Maglódon, Gyömrőn, Mendén, Sülysápon házakat, 10 millióért már nagyon szépeket kaphatsz, csak személyesen kellene utánajárnod és ezek 10-30km-re vannak Budapesttől és minden van, Tesco, Penny, Lildl, Maglódon még Auchan is.

Mondanám még Vecsést is, az város és 10 perc kocsival Budapest határa.

2017. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hú. ez jó kérdés, és köszi a Tápióságos válaszolónak.

Nekem még Isaszeg és környéke is eszembe jutott, ott is olcsók az ingatlanok, a közlekedés nem vészes.

a XVII. ker pedig nem rossz környék egyáltalán. csak tényleg olyan messze van, mintha vidéken élne az ember.

2017. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok!:)

Nem értem, hogy miért írják sok helyen, hogy Tápióság Budapesttől 50 km-re van, mert ez nem igaz!

A Keleti pu. van 50 km-re, (olyan jegyet kell venni) és az Budapest centrumában van.

Tápióság Budapest közigazgatási határától 35 km-re van, leellenőrizhető, a további 15 km-t, már Budapesten megy a vonat.

2017. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!