Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt már olyan problémátok...

Volt már olyan problémátok hogy ingatlant kerestetek a neten de nem tudtátok az összes ingatlanos oldalt végignézni mert nem volt rá időtök vagy mert nem ismertétek az összeset?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor lehet igénybe venni az ingatlan közvetítő segítségét.

Egyébként az ingatlan.com egy összesített ingatlanos oldal,ott érdemes nézegetni

2017. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a net csak kiindulásnak, tájékozódásnak jó. Mindenképp érdemes ingatlanoshoz menni azon a környéken, ahol keresel. Nincs minden fenn a neten, és időben szólnak, ha egy jobb ingalan adódik. Házat venni pedig végképp nem lehet venni fénykép alapján, oda kell menni és érezni a "feelinget". Bármi zavaró lehet, vagy csak egyszerűen nem tetszik élőben...
2017. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Volt, de megoldottam. Kerestem egy ingatlanos szakembert, és megkértem, hogy keressen nekem egy megfelelő házat.
2017. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyes: Az ingatlan.com összesített? Én azt hittem hogy sima hirdetőoldal. Átvesz hirdetéseket más oldalakról is?
2017. okt. 24. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem összesített az sem... mindig van ami itt van, ott nincs... amúgy meg ha tudod mit keresel eléggé le tudod szűkíteni a kereséseket
2017. okt. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök fölösleges a létező összes iroda kínálatát nézegetni. Ha letudod szűkíteni a környéket akkor máris megcsappan az irodák száma.

Mellesleg ha azt is tudod mennyit szánsz rá és mekkorát vennél ennyi pénzből, akkor igencsak leszűkül a kínálat. Mi így nagyon gyorsan megtaláltuk álmaink otthonát. Az pedig szerintem természetes, hogy élőben is meg kell nézni. Mi pl. egy olyanba szerettünk bele, amit képek alapján megsem akartam nézni, a párom beszélt rá. Ott élőben teljesen más képet adott, azonnal otthon éreztem magam.

Megjegyzem az ingatlan.com és a jófogás megjegyzi, higy melyik hirdetéseket nyitottad már meg adott készülékről, így a napi ráfordított idő egyre kevesebb lesz.

2017. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyvárosban keresel, hanem falun, akkor a legbiztosabb, ha odamész és a kocsmában, boltban, önkormányzatnál, helyiektől érdeklődsz, mert rengeteg ingatlan áll üresen és nem is hirdetik.
2017. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha bpn vagy pestmegyében keresel, nézd az ingatlan.comot, az ingatlanbazart és a jofogast. esetleg az otthonterkepet.


Semmi másra nincs szükséged.


Beírod a keresőkbe a paramétereket, felhívogatod listaszerűen a szimpatikus ingatlanokat, megbeszéled a találkozókat, miután címet mondtak, beírod a googlemapsbe és ránézel kívülről a környékre/házra. Ha ezután is szimpi, elmész a találkozóra, ha nem, lemondod.


Gyorsan meglesz, ha tudod, mit akarsz.

2017. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ingatlan.com elég, a többi úgyis gyenge ahhoz képest.
2017. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

A googlemaps nem minden esetben kompetens.

A mi házunkról 2011-es kép van, amin nem túl bizalomgerjesztő a külseje.

Megvettük, milliókat költöttünk rá, most egy rendezett kerttel körbevett "palota"

Csak elmondtam, de nem akarjuk eladni!:)

2017. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!