Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet a 10 emeletes...

Hogyan lehet a 10 emeletes panelok aljában lévő garázshoz hozzájutni?

Figyelt kérdés

Legszivesebben vásárolnék, de az ingatlan.com-on nem találtam panel alján lévő eladó garázst. Ilyen kevés van, vagy nem lehet megvenni, csak bérelni?

Ha csak bérelni lehet, akkor kitől? Kinek kell fizetni? Mennyi az átlagos ára Bp. X. kerületben (Újhegyi lakópark)?



2017. okt. 31. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ások hirdetéseit olvasod? - sajátodra is szánjál egy kis pénzt, hátha más is csak olvasgat.
2017. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves #1! Nem tudom értelmezni a válaszodat, hogy mit akarsz vele tanácsolni.
2017. okt. 31. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondol az első,hogy adj fel hirdetést jó pár oldalon,hogy ilyen garázst szeretnél ezen a környéken, hátha szerencsével jársz
2017. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első sorban azok válasza érdekelne, akik már vettek/bérelnek ilyen garázst.
2017. okt. 31. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem, de ezzel nem sokra mész.

A lakást hirdették + garázs, megvettem.

Ettől most mennyivel lettél okosabb?


Tökéletesen leírták neked előttem - és a konkrét kérdésedre válaszoltak - hogy TE hirdess!

De ki is írhatod a lakhelyeden, a garázsok környékén, hogy vennél vagy bérelnél!

Ennél egyszerűbben nem fogsz garázshoz, vagy garázsbérlethez jutni.

2017. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt Székesfehérváron akkora rá a kereslet, hogy ha csak megneszelik a lakók, hogy valaki költözni akar és van a közelben garázsa, egyből van rá vevő... mi a mienket az ingatlanos által felbecsült érték 3*osáért adtuk el... majdnem 4millióért belváros közeli panel aljában... az utóbbi 2-3évben annyi autó lett, hogy komoly harc dúl a parkolóhelyekért, megvátás itt egy garazs, képzelem mi lehet Bp panelos övezeteiben.

Nem valószínű hogy találsz ilyen hírdetést, szerintem nyugodtan tegyél le róla...

2017. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
"Amit nem tudsz megoldani pénzel, old meg sok pénzel!"
2017. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5: sokkal okosabb lettem, mivel eddig csak olyan infót hallottam konkrét panelekre rákérdezve, hogy ott nem vehető, csak bérelhető a garázs. Ezek szerint nem mindenhol van így.


Azt hittem, hogy azért nincs hirdetve eladó, mert nem is lehet megvenni, így köszönöm, hogy felvilágosítottatok.


Egyelőre nem hirdetnék, mert még a lakás sincs meg, kb fél éven belül fog csak lezajlani a költözés, ha minden összejön.

2017. okt. 31. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűbb, ha a garázshoz veszed a lakást.
2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A házban lakóknak általában elővásárlási joguk van, ezért ők szoktak lecsapni az ilyen garázsokra.
2017. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!