Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az M3-as metró felújítása...

Az M3-as metró felújítása szerinted hatással lesz a lezárt szakasz környékén lévő ingatlanok áraira?

Figyelt kérdés
Vajon lesz emiatt átmeneti csökkenés?

2017. nov. 4. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy ingatlant nem 1-2 évre vesznek. Miért is lenne hatással a lezárás ideje?
2017. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vételárra nem hiszem. Az albérlet árakra viszont simán lehet.
2017. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen két hónapra kiadott albérletekre lehet, aki viszont hosszú távban gondolkozik, vagy 50 éve ott lakik, az különbeket is megélt már, és meg fog élni, egyszerűen nem téma ez...
2017. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kizártnak, hogy hatással lesz. Az valóban igaz, hogy nem 1-2 évre vesz lakást az ember, viszont az sem teljesen mindegy, hogy az első két évben szívni kell-e a közlekedéssel vagy sem.
2017. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felújítás után szerintem minimális növekedés biztos lesz... de Bp jelenleg nem arról híres, hogy bármi ára csökkenne...
2017. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodtam, szerintem az albérletárak csökkenni fognak. Pl. panelt bérlek a 13-ban, Dunához közelebb, tehát még a metrótól is sétálni kell. Nekem a napi útvonalam más, ha most gondolkodnék bérlésen, ennyi pénzért azért nem tetszene hogy most 1 évig még szívás a bejárás... Szóval minimálisan szerintem hatással lesz.
2017. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!