Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budai oldalon mennyibe kerül...

Budai oldalon mennyibe kerül egy garzon? Olyan helyen ahonnan be tud járni a gyerek az egyetemre van metro.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 10:59
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
2016. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

10 misi alsó hangon


mondjuk az sem mindegy, hogy "Budán" vagy Óbudán is jó, meg az sem, hogy melyik egyetemre szeretne bejárni

2016. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
10 misiért nem találtam , a 26 meg elég húzós.
2016. aug. 24. 20:01
 4/31 anonim ***** válasza:

[link]


MOM parknál van, ahol ugyan metró nincs, de a hegyalja úton megy talán a 105ös vagy valami ilyesmi busz csúcsidőben 5 percenként, és bevisz a erzsébet hídon a ferenciek tere - astoria - blaha irányban és távolabb már nincs semmi érdekes.

Nem tudom miért ilyen olcsó. Jó helyen van. Én megvenném, ha lenne rá, vagy faternak lenne rá :).


[link]


illetve hát vannak még ilyenek "szuterénlakások"

ez is jó helyen van, közel a 4es 6os

2016. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Bérleti jog??? Ki vesz bérleti jogot?

Öröklakásban gondolkodom. Minnél olcsobban.

Elvárások metrónál, es min. 1 emelet zárószint nee.

Meg persze Budai oldal. Nem nyócker.Földszintit utána az életben nem adja el az ember ha végzett a fiam.

Már van egy ingatlanos aki írt hogy segít. De kösz a válaszokat.

2016. aug. 25. 11:28
 6/31 anonim ***** válasza:

ja, azon átsiklottam, hogy bérleti jogos,na mind1


de egyetemet nem írtál, és azért azt tudni lehet, hogy nem minden egyetemre 10 perc a metrózás


az extra igényeiddel egyébként az alja inkább 14-15 millió

[link]


Móricz Zsigmond körtér és Szent Gellért tér M4 közelében van, de ha nem Semmelweis-es, vagy OE BGK-ks akkor valószínűleg innen nem fog metrózni, hanem a 47es villamossal Fővám térig a Corvinusra az Astoriához az ELTE-re, vagy a Pázmányra.

Ha esetleg BGF-es akkor pedig béke poraira, mert ahhoz át kell szállni a keletinél a 2-esre az örsön meg a hévre.


Szóval szerintem gondold át, hogy melyik egyetemre is fog járni.

2016. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A BME meg a szomszédban van, akkor is lecsúszik a metrózás élményéről :D.
2016. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szent Gellért fürdőnél van az iskolája Budán szép környéken. Nem is akarom hogy Budán kívül máshova menjen.
2016. aug. 25. 23:20
 9/31 anonim ***** válasza:
A kelenföldi lakótelep a négyesmetró vonalán van, pár perc alatt a Gellért téren van a gyerek. Az árak eléggé megugrottak... 14 millánál kezdődik egy egyszobás panellakás. Ahogy hallom, pár nap alatt vevőre lelnek, ha meghirdetik őket. Kétszobást 17-18 milláért árulnak.
2016. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Panel nem jó. Nem vagyunk panelprolik. A gyerek knézett egyet a Szent István parknál 13. ker az milyen hely? Az is 23 és fel kell újítani.
2016. aug. 26. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!