Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Marina parton miért olyan...

Marina parton miért olyan drágák a lakások?

Figyelt kérdés
Drágább, mint a belvárosban. Nem értem, hogy miért.

2017. dec. 6. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Dunára néznek. Pusztán ezért.
2017. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz a választ am. pusztán a panoráma? ennyi? az nem számít, hogy egy csomót kell utazni a belvárosig?
2017. dec. 6. 18:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene sokat utazni? Ott a metró a közelben (tudom, most felújítás van), szóval tényleg csak azt kell megfizetni, hogy a Duna partján van, panorámával a Budai-hegyekre. (persze nem mind, de azok is ugyanolyan drágák :-) )
2017. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

" az nem számít, hogy egy csomót kell utazni a belvárosig?"


Aki nem akar a belvárosba menni, annak nem (a belváros közelsége sokaknak semennyire nem szempont, illetve a Marina partról elég hamar be lehet azért jutni).

2017. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Az egész 13 ker borzalmas jelenleg. Irreális árak az egész kerületben.
2017. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
A Marina part szúnyogos, időként büdös halszagú, ha a Duna alacsony. Rengeteg zajos hajó jár föl-le, a környéken a maradék gyárak romhalmazai,vagy üres telkek. Ipari kerület, lepusztulva, amit belakóparkoznak, illetve rengeteg hiperszuper sok emeletes irodaház. Rémséges a 13 kerület.
2017. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
#6-os: lepusztulva??? Mikor jártál utoljára Angyalföldön, 15 éve? :-)
2017. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Rákerestem. Nem drágák.

A belvárosban (beleértve minden kerület körúton belüli részét 1 millió körül indulnak a négyzetméterárak. A Marinaparton 6-800 000, szóval sokkal olcsóbb.

2017. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

a marina part azoknak valo akik autoval kozlekednek, es nem alberletbe szannak ott menni mert az utcakban ott fizetos a parkolas, melygarazs nagyon draga 20e ft/havonta

a metro (Duna plaza) nagyon messze van a lakasoktol (1 km gyalog) es a terulet, ahol at kell menni enyhen szolva dermeszto foleg este vagy kora reggel ....

nyaron nagyon meleg (kb egy sivatag), tele szunyoggal, a Sziget fesztival idejen rendkivul hangos


pozitivuma hogy szepek a hazak, nemcsak kulsoleg de technikailag is jol megepitett letesitmeny

szerintem nem er annyit mert valoban messze van a kozponttol es gyalogosan nehez megkozeliteni

2017. dec. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Luxus igényű emberek procc luxus lakóparkja, méregdrága és én pl. nem járnék arra kocsi nélkül soha. A Rákos-patak mellett rengeteg a hajléktalan és az összetákolt putri. Veszélyes.
2017. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!