Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire eladható egy újszerű,...

Mennyire eladható egy újszerű,40nm-es modern, szép kis mobilház?

Figyelt kérdés
Nem az angol, kerekes fajta.

2017. dec. 14. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez annyi, de annyi, de annyi mindentől függ!

800ezertől 2,5 millióig látok ilyeneket.

2017. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, most látom, hogy azt kérdezed, hogy mennyire és nem azt, hogy mennyiért!

Akkor viszont csak azt tudom mondani, hogy kizárólag az ár-érték arányától függ.

2017. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyet még nem láttál.. mert még én sem.. csak olyan angol mobilházat és azt a ronda konténerházat. Ennek egyikhez sincs köze.

Nekünk 5.300.000Ft-ba volt, úgyhogy ennyire olcsón nem adjuk.. :)

8nm terasszal, norvég fűtésrendszerrel, Ariston intelligens bojlerral, hidromasszázs zuhanykabinnal, redőnyös-szunyoghálós ablakokkal, biztonsági ajtóval, előtetővel, mozgásérzékelős világítással az ajtó fölött, minőségi burkolatokkal.. csak, hogy értsd miért nem adnánk olyan olcsón..

Azon tanakodtunk a férjemmel, hogy hogyan érné meg jobban eladni.. csak a kisházat külön, ami a mi házunk mögött áll, vagy egyben az egészet.. 110nm ház + 40nm kisház, 700nm telken.

Ezért érdekelne, hogy vajon mennyire eladható egy ilyen házikó..

2017. dec. 14. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod, tényleg nagyon szépséges és valóban kár lenne elpotyázni, de sajnos még megsaccolni sem tudom így, mert valóban nem láttam még ilyen tutit.

Attól is függ, hogy merre éltek, mert ennek a szállítása sem egyszerű feladat és nem olcsó mulatság, tehát ez behatárolja a vásárlói kört.

Ki lehet valahogy hozni a házatok mögül anélkül, hogy szétdöntenék a kerteteket, a házatokat és magát a mobilházat? Daru kell hozzá, vagy szét kell bontani?

Mert ez esetben valóban csak együtt lenne célszerű eladni a kettőt, mondjuk összeköltözőknek, kár lenne megbontani.

Ha könnyen kihozható, akkor kellene keresnetek a környéketeken olyan fiatalokat, akiknek van telkük, de nincs több tízmilliójuk építkezni, azok lehet, hogy lecsapnának rá.

Hirdetni, hirdetni, hirdetni nagyon jó képekkel, nagyon jó szöveggel a helyi újságban, körzeti adókon, ingatlanos portálokon és mindenütt, ami csak eszetekbe jut!

Kívánom, hogy bármilyen formában is, de legyen szerencsétek!

2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, kedves vagy! :)

Itthon még nem annyira elterjedtek ezek a házak, ezért nem is tudom, vajon mennyire ódzkodnak az emberek tőlük..

Szétbontani már nem lehet a házat, egyben szállítani lehet, bár tényleg költséges.

Én azon a véleményen vagyok, hogy inkább egyben kellene eladni, mert akár bérbe is adható, így befektetésnek sem rossz.. talán így kapósabb lenne. Ugyanakkor, ahogy írtad is, remek lehetőség fiataloknak, de időseknek is..

2017. dec. 14. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamionnal, ha szállítható akkor talán el tudod adni, nem olcsó a fuvar, de megoldják. Engem lehet érdekelne. Hány éves, látszanak-e durva használati nyomok kell-e javítani. Sok minden befolyásolja az árat.
2017. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szállítható kamionnal, az elemeket Debrecenből hozták Pest megyébe, 200.000ft volt fél éve. Viszont most már csak egyben szállítható.

Fél éve épült, új benne minden, semmi javítani való nincs rajta. Most még lakják, de ha megüresedik valószínű eladó sorba kerül.

2017. dec. 18. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem erdekelne, mert ilyet keresek! Irok priviben!
2018. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!