Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki melyikre szavaz? Otthon...

Ki melyikre szavaz? Otthon maradni/albérletbe menni/ hitelre lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok mellé. Köszönöm


25L


2018. jan. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Otthon maradni. 47/F
2018. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Albérlet

25/l

2018. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Otthon maradni vagy lakást venni. Én albérletet nem fizetnèk, annak az árából a saját lakásom törlesztőjèt fizetem. Mondjuk nekem jól fizető és biztos állásom van, azért mertem belevágni. Rólad nem tudunk semmit.

25N

2018. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3assal értek egyet. Jöjj össze egy férfival és közösen vegyetek lakást ha egyedül nem tudsz.
2018. jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
25 éves nőként már kéne legálább egy kis garzon, ha nincs élettársad. Gondolj bele, viszed a pasidat, 25éves nőként haza anyádékhoz. 23/L
2018. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3/5. Sokan így gondolták 10 évvel ezelőtt, még nálad jobb anyagi helyzetben lévők is akár. Csak annyit tegyél meg, hogy belbeszélgetsz velük, mielőtt hitelt vennél fel. Nem fogod ilyen fekete-fehérben látni a dolgot.
2018. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bérelt lakás. 47/N
2018. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Otthon maradni: olcsóbb mint egyedül, van segítség, de előfordulhat, hogy hosszútávon nem jöttök ki jól a szülőkkel, esetleg nem egyeznek a terveitek.

Hitelre lakást venni: önálló életet élhetsz, magad ura vagy, viszont ha főzöl eszel, ha mosol lesz tiszta ruhád. :) De legalább egy idő után tied lesz a ház (ha lejár a hitel), az albit viszont csak fizeted és fizeted és fizeted...


34 éves nő 3 gyerekkel (és apukájukkal), lakáshiteles házzal.

2018. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!