Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Pesten garzont vásároln...

Megéri Pesten garzont vásárolni hitelből úgy, hogy kiadnám albérletbe, aminek bérleti díjja fedezné a havi törlesztő összegét?

Figyelt kérdés
Saját lakással rendelkezem, hitelképes vagyok. Milyen buktatói lehetnek?
2008. aug. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor éri meg ha olyan helyen veszed ahol viszonylag könnyen ki lehet adni diákoknak. Ugyanakkor figyelni kel rá hogy ne legyen magas a rezsije és a közös költsége, mert ha ezek miatt nem fogod tudni kiadni, akkor duplán szívsz.


Befektetésre sztem jobb egy másik egyetemi városban ingatlanba fektetni, mint pl Pécs. Olcsóbbak az ingatlanok, de mégis nagyon jó áron ki lehet őket adni.

2008. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mégcsak nem is feltétlenül kell belvárosban venned, elég, ha metróvonalon van vagy jól megközelíthető, forgalmas helyek közelében. érdemes átgondolnod, hogy a lakást akkor tudod jól kiadni, ha fel tudod újítani. ne csak egyetemistákban gondolkozz, egy puccos lakást külföldinek/üzletembernek kiadni kész kánaán!
2008. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jol meg kell nezni majd a leendo alberloket. sajnos eleg gyakori, hogy vagy nem fizetik rendesen a szamlakat (persze a kauciobol azt ki tudod fizetni, de uj berlot talalni nem feltetlenul 2 perc) meg az is elofordul, hogy elegge "lelakjak" a lakasodat, es ahhoz, hogy ujra ki tudd adni komoly osszeget kell szannod a helyrehozatalra..
2008. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!