Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek feljebb fognak...

Szerintetek feljebb fognak még menni a családi ház árak?

Figyelt kérdés

Kisvárosban történt olyan eset 1 éven belül hogy egyik házat még 2016 nyarán feltették 9mFt-ra, most 10mFt-ba kerül, másikat 10mFt-ért hirdették, most már 13.5mFt-ot kérnek érte.

Aminek maradt az ára vagy lejjebb ment, az vagy rossz helyen van, vagy maga a ház kerül sokba arányában, vagy nem jó maga az ingatlan. Az újonnan feltett ingatlanok is arányosak a többihez - azaz kicsit magasak.


Nem mindegy hogy 2-3mFt-ot még "hozzácsapva" már ugyanolyan házat 10km-re - 30 helyett - a megyeszékhelytől meg tud venni az ember... Nem nagyobb differencia kéne? Ráadásul van egy nagyobb c. sor is.



2018. jan. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Amióta így megemelkedtek az ingatlanárak, azóta a hirdetésekben előfordul, hogy felfelé változik egy ingatlan ára. Írod a körülményeket, tehát ott azért olcsóbb pl. az x ház, nagyon jól látod az olcsóság okait. Ha megnézed, az adott település m2 árait, pl. ingatlan.com-on, vagy most láttam az ingatlanneten is van ilyen tudsz viszonyítani, hogy ott mi az átlagár. És akkor itt jelentkeznek majd a differenciák mennyire jó egy ház, elhelyezkedés és egyéb szempontokból. Vagy, ha hirdetőoldalon (jófogás, stb.) megnézed az adott település árait.

Év elején mindig magasabbak az árak, az újonnan feltett hirdetések természetesen a maximumról indulnak, de mint írtam, a régieket is felfele lehet vinni, és az új év egy új kör, új lehetőségekkel, annak is, aki régen hirdet. Azt hogy meddig lesznek ilyen magas árak, tippelik, még több évre, de pontosan nyilván ez előre nem megmondható.

2018. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki hallgatta ma reggel a Kossuth rádiót 7.15-7.30 között,bőséges információt mondott el az ingatlanos fő mufti.Mindenre kitért. Interneten vissza lehet keresni .

Még árakkal is szolgált .

2018. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közelben két évig volt eladó egy ház, 2016-ban 24, utána 28 millió. Nemrég megvették, 30 millióért. Egyébként tetőteres, de nem nagy ház, kicsi a telke, de van benne konvektoros gázfűtés. Nem is értem, a mi nagyobb telkünk, fiatalabb kis szigetelt házzal, igaz, gáz nélkül akkor mennyi lenne? 35 millió? (Nem akarjuk eladni).
2018. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vasárnap néztem meg egy házat pest megyében mondtam az ingatlanosnak én ráérek tavasszal is venni.

Azt mondta akkor számítsak rá, hogy +2 millóval többek lesznek ha igazat mondott. De a jövőbe nehéz látni, már nagyon az egekben vannak az árak, nem mindegy hol van helyileg.

2018. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!