Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Verpelét eléggé rossz hely...

Verpelét eléggé rossz hely gondolom?

Figyelt kérdés
Nincs messze tőle Eger, fővonalon van, mégis eléggé érdekes ingatlan árakkal találkoztam. Van egy ház 24 ezer négyzetmétere... Gondolom jó sok cigány van a településen, és a környéken is. 2001-ben 13%-a vallotta magát romának, ez azóta lehet 20-25% is...

2018. jan. 25. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sok a buckalakó, a helyedben kerülném.
2018. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még álmomban is lever a viz,ott voltam katona .
2018. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egri vagyok, átutazni se szeretek arra. Állítólag voltak erre útról dobáló, kamu indokkal megállító, kirabolós dolgok - amik facebookon is szoktak terjedni. Kővel már megdobtak.

Egy osztálytársam lakott itt kb. 10-15 éve, már ő is elköltözött.

2018. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez f**za... nincs egy értelmes hely lassan Magyarországon ahová nyugodt szívvel megy az ember.


Akkor azért kerül az emeletes ház 5 millióba... Tönkre van téve az egész Északi-Középhegység, és a Szabolcs-Szatmári sík.

2018. jan. 25. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Ostoros például jó hely, igaz a szomszéd faluból oda is átjárnak a nem idén barnultak.

Viszont ez az árakon is látszik, igaz, közelebb is van Egerhez.

Vannak a távoli zsákfalvak, pici falvak, pl. Bükkszentkereszten lakik ismerősöm, az egy csendes kis falu szép helyen, gondolom erre az ingatlanárak sem szálltak el.

Főútvonal környékén vagy az ár magas, vagy a c állampolgárok száma.

2018. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van már azóta újabb statisztika, 2011-es.

3292 magyar, 609 cigány, 21 német és 9 román

Összeadva 3931 fő volt akkor a lakosság. Ebből 609 cigány, azaz nagyjából 15%

2018. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi itt élünk a párommal, konkrét baj nincsen a romákkal egyébként, nem zargatnak ha te sem zargatod őket, ráadásul külön lent lakik a többségük a 'cigánysoron', autóval 20-30 perc alatt bent vagy Egerben, Gyöngyös is közel van, meg csendes kis város, szerintem nincsen vele komolyabb baj. Nem aggresszívak veled vagy bántanak, ha békén hagyod őket, sok normális van köztük.
2018. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!