Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiszolgáló problem: Helló...

Kiszolgáló problem: Helló valaki tud segíteni hogy jobb legyena netem? Falusi vagyok valami jobb kiszolgáló?

Figyelt kérdés

Szervusztok én falun élek az anyámmal a nővéremmel és a nevelőapukámmal már egy ideje! itt mindíg mobil net volt ami vodafonos és lássuk be hogy a mobilnetjük nem annyira jó! nagyon drága és mindíg lemerül! Bárdudvarnok Zsippó 45-itt lakom ha valaki tud valami jó megoldást hogy gyorsabb legyen a net és sokáig kitartson az mondja meg!

itt nincs tmobile és pannon lefedetség csak vodafon! előre is köszönöm



2013. júl. 28. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy veszel a modemhez egy hosszabbítót.Azzal van lehetőséged erősebb jelet találni a helységben ahol használod.

Nekem is így van.Most jelenleg a modem a függöny tetején van,ott találtam teljes jelerőt.

2013. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!