Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az újhegyi lakótelep (Kőbánya)...

Az újhegyi lakótelep (Kőbánya) a jobb panelházas telepek közé tartozik, ugye?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem.
2018. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
84%
Ott nőttem fel és nagyon szerettem. Anyukám most is ott lakik, sokszor járok hozzá, jó érzés ott lenni. Amellett egy csomó minden egy köpésre van. Orvosi rendelő ( gyerek, felnőtt) posta, gyogyszertár 2 ovi, 2 bölcsi, 2 iskola, 5 féle szupermarket, több százasbolt, kínai boltok, cukrászdák, játszóterek, kajáldák, pékség, dohányboltok,otp, több atm Ezek 1 km-es körzetben. Imádom :)
2018. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

Én úszni is oda jártam, exem is ott lakott.

Rettentő nyugodt, jó környék, a tó hangulatos, az Újhegyi sétányt felújították, nagyon szép, napközben tele van családosokkal, pezseg.

Sok-sok panel felújított. Van azt hiszem hagyományos panelprogramos, ahol nemcsak szigeteltek, hanem ablakcsere is történt "központilag".

Exem ablakából nagy park látszódott, a szemben lévő panel sem volt túl közel, csendes is volt, a szomszédai mind normálisak és jóban voltak egymással.


Az infrastruktúra jó, Penny, Lidl, Interspar, Meki, van könyvesbolt, van 2 db DM is.


Nekem a közlekedése nem tetszik. 85-ös busz tömött még hétvégén is és szerintem lassú. A 3-as metró van közelebb, de az se igazán sétatávra. Be tudsz menni busszal Kőbánya belsejébe, de a 28-as villamos van ott, ami igen kellemetlen járat, lassú és csak a Blaháig visz.

Exem a 3-as metróval járt be a belvárosba; én úszni a 2-es metróval vagy az Élessarok felől.

Egy szó, mint 100, én nem szívese laknék ott, mert sokat kell utazni, metró végállomásig utána busz. Ha lakótelep, akkor József Attila, Pillangó park, Kelenföld, Vizafogó, ezek közvetlen metróközeliek.



Viszont a közlekedést leszámítva tényleg jó hely, az ismerőseim mind szeretnek ott lakni. Aki szerint nem, meg aki 2. válaszolót lepontozta... Rejtély.

2018. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 berecz szilvia válasza:
41%
A SZÁMOZÁSNÁL MÉG AZ IS ELTÉVED AKI OTT LAKIK 20 ÉVE !!LAKNAK OTT ÚRI EMBEREK DE A TÖBBSÉG A KISEBBSÉG !
2018. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz előző! Nincs sok kisebbség! Már kitették őket régen mert nem bírták fizetni a rezsit! és mi az hogy eltévedsz? Milyen számozást nem ismersz fel?
2018. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sztbali válasza:
77%
Itt születtem, itt nőttem fel és itt lakom közel 3 évtizede. Csendes nyugodt környék és tényleg minden közel van. A BKK járatai is jók, de a 85 és 28-as járat kontrasztját szerintem egy kicsit félre írt az egyik korábbi hozzászóló, mert, nem pontosan az a helyzet velük, amit leírt.
2018. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem igen, én is ott nézegettem lakásokat.

Itt még a földön járnak az árak és nem is kell nagyon nagy kompromisszumokat kötni.

2018. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti viszontlatban nyilván nem a legjobb lakótelep, de Kőbányán belül egyértelműen az.
2018. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti viszonylatban sincs vele semmi baj.
2018. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Végül itt vettem lakást az év elején még viszonylag jó áron, de most itt is felmentek az árak rendesen, a 49 m2-es lakások 20-25 millió között vannak. Valamiért felkapottabb lett.
2018. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!