Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bp VII. Százház utca-Jobbágy...

Bp VII. Százház utca-Jobbágy utca milyen környék (keleti mögött)? Befektetésnek jó?

Figyelt kérdés

Verseny utca és a mögötti utcákra gondolok, és arra lennék kíváncsi, hogy ma, 2018-ban milyen (sok kérdésben olvastam h sok arra a kisebbségi, de ez a főbb belső kerületekre igaz, nem? pl. VI, VII, VIII), van valakinek releváns tapasztalata? Viszont közlekedés szempontjából jó, mert ott a metró, sok busz- és trolivonal, kiadni jól ki lehet arra egy lakást?

Annyi pénzem nincs h az V. vagy I, XII. kerületekben vegyek lakást, szóval ezek hiába jobb környékek, nem jöhetnek szóba.



2018. febr. 3. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi most átmenetileg a Verseny utcában lakunk. Személy szerint én kisebbségit nem látok túlzottan sokat, balhék nem szoktak lenni itt soha, csendes és nyugodt. A nővérem a X. kerületben lakik, na ott óbégatnak és verekednek egész nap... Szóval ilyen tekintetben kifejezetten jónak mondanám a környéket, a közbiztonság is jó, itt még betörés nem volt. Éjszaka ki van pusztulva, bár van egy skizofrén nő aki néha a Thököly-n kolbászol hajnalban és kiabál mint állat, össze szoktam futni vele bringázás közben. A rendőrök mindig nyakon szokták csípni, amikor a Reinerhez ér :D Nagyon sokat nyom a latban, hogy itt a rendőrkapitányság.


Mi is albérletben vagyunk, ahogy gyakorlatilag a ház jó 70%-a, szóval a tapasztalatok szerint ki lehet adni itt is :)

Más kérdés, hogy pl. a Verseny utca kifejezetten ocsmány és putris hatású a MÁV épületei miatt, nekünk sikerült erre hivatkozva alaposan lenyomni a bérleti díjat. Szerintem a Százházban és a Jobbágy utcában már nem lenne ilyen probléma.

A Városliget közelsége miatt főként kutyásoknak kényelmes megoldás erre lakni, szóval ha állatbarát albérletet hirdetsz, akkor biztos, hogy lesz alkalmad szemezgetni a jelentkezők között.

2018. febr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazából a lakás amit kinéztem a Jobbágy utca és Százház utca közötti üres füves területre néz. Azt nem tudod esetleg oda mit terveznek épìteni?

És ti mennyiért vagytok albérletben ha kérdezhetem és mióta?

2018. febr. 4. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az már jó pár éve üresen áll ott, legalábbis amikor ideköltöztünk, már ott volt. Nem tudom, mit tervezhetnek vele :) Itt a Murányi utcában pl. kutyafuttató lett egy hasonló telekből, szóval nem feltétlenül építkeznek rajta.

Mi két éve élünk itt, 60ezret fizetünk egy 40m2-es csinos kis garzonra, ami azért elég jó árban van a mai piacon. Szerintem azokban az utcákban azért jóval magasabbak az árak, pláne ha nem olyan csúnyácska épületről van szó, mint a miénk.

2018. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!