Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tatabányán a Cseri lakótelep...

EagleHUN kérdése:

Tatabányán a Cseri lakótelep mennyire jó vagy rossz hely ingatlanvásárlás szempontjából a város többi részéhez képest?

Figyelt kérdés

Megéri arrafelé vásárolni?

Kertvárosi lakótelepekhez -hez képest jobb vagy rosszabb?



2018. febr. 10. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kertvaroshoz kepest jobb, de meg igy sem a legjobb. Dozsakert,sarberek,ujvaros,banhida. En biztosan itt fogok lakast vasarolni.
2018. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sárberek kizárt! Tiszta panel az egész.

A paneleknek vége van. Ideiglenes épületek. Jó karbantartás mellett sincs már 50 évük sem!

2018. ápr. 5. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Értem. Én nem is azt írtam, hogy ott jók a lakások, hanem, hogy maga a környék jó! :)
2018. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szeméyles kedvencem ( egyben a legjobb városrésznek tartom) Dózsakertet. Vannak téglák, új, régebbi építésűek, van több játszótér, ezáltal családbarátabb és itt kevés a gond közbiztonságilag.
2018. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
14 évig éltem ott, most felsőgallán, családiházban. Nem rossz környék a Cseri, csak sok az idős. Szeretek azt csinálni otthon, és akkor amikor akarok, tehát itt felsőn jobb sokkal. Őszintén szólva, Tatabánya mindenhol élhető mész-hatos telepen és kertváros gettó részén kívül :)
2018. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Az Ifjúság utat ne felejtsd ki.
2018. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Úgy néz ki ott lesz lakás.
2018. ápr. 18. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember azt hallja, hogy kertváros, egy kellemes, élhető, sok fával tarkított övezetre gondol. Tatabányán ez nem így van?
2018. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szögezzük le először hogy aki nem tudná nem járt itt. Tatabányán a valóban kertes házas részek közé ékelt paneles övezetek tele vannak ültetve fákkal. Így az egyik legzöldebb város Magyarországon, gyakorlatilag erdőben élhetsz és ez tetszik nekem is.

Bónusz hogy ezt bármikor láthatod felülről is ha felmész a hegyre a Turul madárhoz, Selim barlanghoz, Kilátóhoz...ez itt a reklám helye... :D


A kertvárosnak nevezett résznek is van valóban kertesházas része aminek fele kb nem rossz hely, de a paneles és tégla 4-esekből álló része eléggé lepukkant, maguknak az épületeknek a jó része is. És sok C lakja, és nem a cickákra gondoltam. Gyakorlatilag gettó. Viszont a legnagyobb ipari park tőszomszédságában!

Szóval munkába járás szempontjából meg ideális lenne, már aki arrafelé dolgozik.


A Cseri a város másik felén (szélén) van ettől nagyon messze. Régebben arról is lehetett rosszakat hallani.

De korábban megcsinálták a régi strandot nagy élmény fürdőnek, ez gyakorlatilag ott van.


És jelenleg is nagyon sok fejlesztés parkfelújítás történt a környékén, (Szinház, régi pósta, több park is). A romos régi kórházból pedig most fognak iskolát csinálni (háztömbnyi romterületről van szó!) Szóval az annyira nem rossz környék, feljövőben van.


És igen #8 így a megnevezés nem mindenre illik rá úgy ahogy elsőre gondolnád.


Mindenesetre az értékbecslő 2 hónapja kapásból 400k-val fölül értékelte az ingatlant annál mint amennyiért megveszem. Ráadásul az árak még ennél is feljebb kúsztak azóta. Kb 1 millával fizetek kevesebbet érte mint amennyit ér amikor átveszem. :D

2018. jún. 29. 11:08
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Így van. Nem magával Tatabányával, mint város van baj, egészen élhető város lenne, de cigányok sokan vannak és nem a jobbik fajtából. Mésztelepről is folyamatsoan telepítik őket Kertvárosba. Kertvárosnak vna egy új építésű része, kertes házas egy dombon van, ami jelenleg sivár, de itt több milliós luxusházak vannak, afféle "elit" környék. A hátránya ennek is annyi, hogy egyik feléről a kilátás a Kertvárosi tömbök rosszabbik felére nyílik, a másik oldalról pedig ott van a lassan összeomló erőmű. Rendvédelemben dolgozom Tatabányán, én csak az Újvárosi részen a vezér utcákban, a Béla király körtéren, Dózsakertben vagy Sárberekben vennék lakást/házat. Ezeknél a helyeknél közbiztonságilag is jobb a helyzet, kevés a betörés, viszonylag nyugodtak és a népesség összetételével sincs gond.
2018. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!